Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-es éveinkben normálisnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es éveinkben normálisnak számít hogy néniknek és bácsiknak látjuk a velünk egykorú embereket?

Figyelt kérdés
Legalábbis a nagy részüket. A néni és a bácsi az azt jelenti hogy már nem nőt és férfit látsz, már nincs szexualitás bennük többé, már nem tudsz rájuk potenciális párkapcsolati és/vagy szexuális partnerként tekinteni.

júl. 18. 09:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem abszolút nincs így.
júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
40 felett az emberek nagy része elveszíti a szexuális vonzerejét. Rengetegen eligénytelenednek a külsejükre (is).
júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Velem sem.
júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sokszor azt hiszed, hogy xy 40-es lehet, közben bőven elmúlt 50. Főleg a nők a nagyobb városokban.

Van egy gyönyörű kolléganőm, egy ránc nincs rajta, divatosan öltözik, vékony, mindig szép a haja/körme. Az összes pasi rá van állva.

Nagyon max 35-nek gondoltam.

Majdnem lefordultam a székről mikor kiderült, hogy 47 lesz.

júl. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális. A tőlem akár 10 évvel idősebb nőket is szépnek és kívánatosnak látom. 40/f
júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak igen akikben már 40 évesen zero szexualitás sincs kinézetre.
júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan 40-es, akit már öregnek látok, van olyan 50-es akit fiatalnak. Nőkre és férfiakra is érvényes.

48f

júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy olyan embereket látsz, akik nem adnak magukra? Vagy esetleg, olyan a családi hátterük az életük, hogy megviseltek? Igaz még csak 33 éves vagyok, de olyan 50-es nők rohangálnak a munkahelyemen, hogy azt mondom jobban néznek ki, mint én 😃
júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 40+osan a nők levágtják a hajukat gombásra,az alakjuk olyan mint egy gömb,a férfiak meg már haj nélkül de sőrhassal mászkálnak,igen. De hálisten van akik még adnak magukra ebben a korban is
júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
8# amúgy igen. Én 38 vagyok, 2 éve felfedeztem magamnak a hyaluronsavas feltöltéseket. Hát bátran állíthatom, hogy jobban nézek ki mint mondjuk 28-30 évesen, mert mostanra megengedhetem magamnak. Anno fiatalságom volt, de pénzem és izlésem kevésbé. Most sokkal többet tudok magamból kihozni. Igaz, nem olcsó.
júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!