Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-es éveinkben normálisnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es éveinkben normálisnak számít hogy néniknek és bácsiknak látjuk a velünk egykorú embereket?

Figyelt kérdés
Legalábbis a nagy részüket. A néni és a bácsi az azt jelenti hogy már nem nőt és férfit látsz, már nincs szexualitás bennük többé, már nem tudsz rájuk potenciális párkapcsolati és/vagy szexuális partnerként tekinteni.

júl. 18. 09:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Gyorsan öregedünk a redva ételek és az egészséges életmód miatt. Legjobb barátom öccse 32 évesen 45-nek néz ki, nagyon ijesztő. Hogy fog kinézni 40 évesen? Látszik, hogy sokan depressziósak, nincs életcéljuk, mintha feladtak volna mindent (és azért plusz kilókkal is lehet életrevalónak és igényesnek lenni), az meg nm vonzó.
júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a munka miatt oregszunk.

En ha szabin vagyok a pihenes wellnestol en is toppon vagyok a ház is ragyog bombanő lettem tele energiával is. Évi egyszer...

Munka mellett meg robbanok lefelé csak. Elveszik az energia a belső fűtöttség boldogság is, fáradtság van, közöny, a hátartás kötelezettség csak es nem örömmel.otthon díszítés meg ápolás hanem bakker legyen már felmosva kimosva b+, és ugy "meghal" belül vmi.

júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja meg dolgozom meg diploma es én akkorse tudok egy nyamvadt hialuront se megengedni. Ezért tanultam..
júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a 20 éves pasikat sem tekintem esélyes partnernek, bár én heteró vagyok 😂
júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ja a 10 évesek biztos, ja meg itt a gyakorin
júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

Bár én már a 35 év feletti férfiakra is ezt mondom.

júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!