Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban egy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban egy alacsony (178cm) és dagadt (95 kg) férfi lehúzhatja magát a WC-n ha barátnőt szeretne?

Figyelt kérdés
Munkahelyen is ismerkedtem egy 27 éves nővel de neki is a 68 kilós srác kellett. Szóval nem tini nő, és mégis ezek a sovány srácok neki a menők.
aug. 11. 11:32
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
49%

"Ez nagyon gyenge volt még tőled is. :)"


Nem az a kérdés, hogy gyenge-e. Ez csak a valóság. Ez fog történni veled, mert egy csepp szeretetet és tiszteletet nem érdemelsz senkitől.

aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
35%
41! Leocsmányabb külsejű ember is kiérdemelheti a tiszteletet. Van egy srác szódás szifon szemüveg mindig szétszakadt full műanyag kínai cipőben járt rothadt a lába. De aranyszíve kézügyessége stb miatt imádni való volt.
aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
40%
Annak, hogy szerintem az említett felhasználó nem érdekel tiszteletet és szeretetet, semmi köze a külsejéhez.
aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
41%
Ez mióta dagadt? Az én párom ugyanennyi centi és 100 kiló. Kis plusz van rajta, de még sosem kövérezték le. L-es mértet hord. Oké, lehet, hogy alkattól is függ, de annyira azért nem lehetsz kövér. 178 cm az már nem is az alacsony kategória. Szerintem csak a szívedre vetted a fent említett esetet és ezért most túldramatizálod. Maximum kocogsz egy kicsit, odafigyelsz az étrendedre és fogysz pár kilót ha ez zavar. Bár a 68 kiló szerintem már a csontváz kategória, de ez csak az én véleményem :D
aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Én a környezetemben egyáltalán nem azt látom, hogy a kelendő pasiknál az alkatuk számít, sőt még jóképűnek sem kell lenniük. viszont nagyon igényesek, adnak magukra, mai trendi ruhákban járnak, mindig frissen vágott a frizurájuk, ápoltak. Ezek igazak rád?
aug. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
62%
178 cm egyáltalán nem alacsony szerintem. A sulybol pedig le lehet adni.
aug. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!