Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban egy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban egy alacsony (178cm) és dagadt (95 kg) férfi lehúzhatja magát a WC-n ha barátnőt szeretne?

Figyelt kérdés
Munkahelyen is ismerkedtem egy 27 éves nővel de neki is a 68 kilós srác kellett. Szóval nem tini nő, és mégis ezek a sovány srácok neki a menők.
aug. 11. 11:32
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
3%

A 178 centis pasi nem alacsony!


A siralomvölgy 170 centi alatt kezdődik, ezt a határt még az alacsony nők is meg szokták szabni, mint a férfi elvárható minimális magasságát.


A törpe férfiakat megvetik és kigúnyolják a nők.

aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
59%

175 cm nem alacsony, tok atlag. (En is annyi vagyok, tudom.)


Vilageletemben 100 kilo vagy folott voltam (a max 120 volt…), megsem volt gond a csajozassal, ha nem hosszutavu, akkor lazabb idoszakok voltak. Mondjuk ehhez nem art, ha az ember nem hulye es altalaban veve sem osszeferhetetlen, esetleg nemi humora is van.


Sot, ismerek ket, az atlagnal alacsonyabb, 165 centis sracot is, mindkettonek normalis felesege es gyerekei (2 ill. 3 van), ehhez is csak a fenti elvarasoknak kell megfelelni.


A gond ott kezdodik, ha valakinek a belso ertekei sem utik meg a minimumot…

aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
7%

22#


Azt akarod bemesélni nekem, hogy a 165 centis magasság nem hátrány, ha a csajozásról van szó?


Egész életemben az ellenkezőjét tapasztaltam!


Kérdezd meg bármelyik nőt, magas pasit akar az összes.

aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
68%
Aki magára "shortcel"-ként utal, az automatikusan kerülendő. Bárki, az egész incel nonszensz része bármilyen formában, kerülendő.
aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%

24#


Ha máshogy utalok magamra, mi változik?


A nagy büdös semmi!

Eddig is a nők miatt szenvedtem, ezután is miattuk fogok.

Szerintük magányt és kínlódást érdemel az a pasi, aki nem nőtt elég magasra.

aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
86%
25 diagnosztizáltak téged valamilyen mentális betegséggel?
aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
0%

26#


Nincs mentális betegségem, a magasságom miatt utálnak a nők.


Több is mondta már, hogy alacsony pasi nem kell neki.

aug. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
65%

Mit nem lehet azon felfogni, hogy a nők többségének nem vonzó az alacsony pasi? Pláne nem az ilyen 165 centis.

Propagandával, sértegetéssel, vekengéssal nem fogsz erre hatni. Nincs mögötte semmi, egyszerűen csak ránézünk, és nem tetszik, ez egy érzés. Megöli a potenciális vonzalmat. De vannak kivételek.

Nem utál téged senki attól, hogy alacsony vagy, ez nem kelt utálatot. Az nem egyenlő az utálattal, hogy nem akar tőled romantikusan/szexuálisan semmit.

aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%

28#


Hmm... próbálok finoman reagálni erre a provokációra.


Nem tetszik= nem veszem férfiszámba, a magassága miatt bármit csinálhat, akkor is rossz ránézni, nyomorék


Amelyik nő kapásból lenéz a magasságom miatt, azzal nincs mit tenni, végtelenül felszínes, jobb is, hogy nincs közöm ilyenhez. Ami szerintem tragédia, hogy a nők 99%-a ilyen. Nem akarom én a magadfajtát győzködni semmiről, de a véleményem megvan rólatok és nem is titkolom. :)

aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
90%

Semmi provokáció nincs a válaszomban, csak a te hisztériás fejednek provokáció, mivel nem tudod elfogadni, hogy van egy olyan külső tulajdonságod, ami a többségnek nem tetszik.


Az, hogy valakivel nem akarok párkapcsolatot, nem azt jelenti, hogy nem veszem emberszámba vagy nyomoréknak tekintem. Ezt te költöd hozzá.

Mivel párkapcsolatban élek, senki mást nem veszek férfiszámba több, mint egy évtizede, és teljesen mindegy, hogy amúgy tetszene-e a külseje, mindenkivel ugyanúgy bánok.


A felszínesség jelzőjével való dobálózásod még annyira se hat meg, mivel pontosan tudom, hogy valós emberi értékekről, érzelmekről, áldozatról, szeretetről a leghaloványabb fogalmad sincs, és nem is érdemelsz ilyesmit. No, és nem a magsasságod miatt. :)

aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!