Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175 centi tényleg ilyen alacsonynak számít a lányoknak?

Figyelt kérdés

Megvagyok magammal elégedve. Sokat sportolok, kidolgozott fizikumom van, szerintem az arcom is legalább átlagos, de csak 175 centi vagyok. Amikor neten beszélgetek lányokkal és offolnak, a leggyakoribb indok, hogy nem vagyok elég magas. Ezt olyan lányoktól is megkaptam, akiknél egy fejjel magasabb vagyok, ilyen 160 centi magasak kb. Tényleg ilyen komoly elvárás ez? Lányok, miért ilyen fontos?

A válaszokat előre is köszönöm.


júl. 29. 19:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem pi*csákkal ismerkedsz. A ki ha én nem típusúakkal…..de hát ha ez kell.

Sok 180 cm alatti férfi ismerősöm van érdekes mindegyiknek van barátnője. Vagyhát csak az egyiknek nem bocsánat, de azért csak mert minden héten más nővel van.

júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Én sem azt mondom, hogy minden egyes nő kioffol emiatt, de ha mégis, akkor ez szokott lenni az indok, vagy hogy a macisabb test jön be nekik.


Egy 170+ lánynál megértem, hogy magasabb kell neki, mert ha kicsit görnyedten állok már magasabbnak tűnik, nem nagyon tud felvenni magassarkút stb., de egy 160 centis lánynak miért jó, ha van egy 185 centis párja?

júl. 29. 20:00
 3/33 anonim ***** válasza:
77%
Jajjjj, ne drámázzunk már! A ffi átlagmagasság ma Mo-on 176 cm! Találnál te nőt, csak nem jó helyen keresgélsz.
júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Férjem pont 176. Semmi gond ezzel, én 168 vagyok, és utálom a magassarkút, tehát pont jó így.
júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
21%

3.


Azt sejted, hogy az átlag azt jelenti, hogy sokan felette vannak? Ráadásul a kérdező a többi alacsonyhoz hasonlóan súlyos lelki problémákkal rendelkezik.

júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
63%
Hàt ez olyan probléma mint pl a mell, hajszín( igaz lehet azon változtatni) akkor a picsaság. Ezek nagyon sok férfinál feltétel.
júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy figyelem, hogy rengeteg a mai fiatal lányok közül a magas. Ilyen 180 cm-es lányok simán futkoznak mindenfelé. Mondjuk nálam magasabbal, még nem találkoztam, így random utcán vagy szórakozóhelyen. (204 cm).
júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%

5


Ha gondolkozol, akkor az átlag azt jelenti, hogy sokan alacsonyabbak, sokan magasabbak. Én 180 cm magas nőként rendre a férfiak feje búbját nézegetem... szóval egy nálam 5 cm-vel alacsonyabb férfi már rendesen magasnak számít, eskü.

júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
Nálam nem ezen múlik. Van párom, ő 170 centi.
júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
24%
Minden férfi 185 cm felett kezdődik.
júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!