Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175 centi tényleg ilyen alacsonynak számít a lányoknak?

Figyelt kérdés

Megvagyok magammal elégedve. Sokat sportolok, kidolgozott fizikumom van, szerintem az arcom is legalább átlagos, de csak 175 centi vagyok. Amikor neten beszélgetek lányokkal és offolnak, a leggyakoribb indok, hogy nem vagyok elég magas. Ezt olyan lányoktól is megkaptam, akiknél egy fejjel magasabb vagyok, ilyen 160 centi magasak kb. Tényleg ilyen komoly elvárás ez? Lányok, miért ilyen fontos?

A válaszokat előre is köszönöm.


júl. 29. 19:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
24%

175 az kevés. A magasság az elsődleges szűrési feltétel.

Ha az átlag 176, minden második pasi magasabb nálad, inkább azokkal folytatják az ismerkedést, nem egy hozzád hasonló alacsonnyal.


Élőben talán többre mennél, ha nem egyből azzal kezded, hogy felszedni akarod őket. Mert akkor ugyanúgy helyből kioffolnak, mint neten.

júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is megéltük: A 175 már alacsony meg 185 alatt nincs férfi...Ennyi fogyatékost, mint gyakorin sehol nem találni.
júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
29%

12-es mikor a női mell nagyságáról és arról ha egy csajnak kicsi van és ez miatt offolják vagy undorító módon beszólnak neki az miért nem számít ennyire?🤔

Itt gyakorin is elég sok olyan kommentet vagy kérdést láttam ahol a kis mellű nőket becsmérlik meg hogy senkinek sem kellenek. Azok fiúk stb…valahogy értük nem állnak ki soha.

júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
13: mikor mondtak itt ilyet?
júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
16%

Nem értem, miért te akarod megmondani a nőknek, hogy kit választhatnak. Törpe vagy, nem kellesz, ennyi.

Én sem kezdek 160 cm feletti lányokkal. Kell a francnak egy tenyerestalpas trampli!

júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
168cm vagyok, párom 175, egyáltalán nem zavar a magassága, de előtte csak 185-190 magas párjaim voltak. Puszta véletlen, és nem a magasságuk miatt jöttem össze velük. Kicsit aggódtam, hogy páromat zavarni fogja, amikor magassarkúban vagyok, mert imádom a 8-10cm magas dögös cipőket, de ő is szereti ha ilyet viselek, tetszik neki és nem frusztrálja, hogy így egy magasak vagyunk.
júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Senki nem szidja itt a kis mellű nőket, inkább bíztatni szokták őket. Én semmi rosszat nem mondtam senkire, mindenkinek szíve joga eldönteni, mi vagy ki az ideális. Csak arra voltam kíváncsi, hogy itt is meggyőzödjek erről, vagy csak én tapasztaltam ezt. Törpe azért nem vagyok, de ha mégis annak számítok, nem kell sértegetnicitt senkit.
júl. 29. 21:29
 18/33 anonim ***** válasza:

#12 vagyok


Én nem társkeresési szempontból írtam, ott mindenki úgy szelektál, ahogy akar.

júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
153cm magas vagyok a 175cm mar nekem orias 🤣
júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

De kizarnek. Minek nekem egy 185cm i pasi ha en magam pici vagyok. Nekem a magam 153cm magassagomhoz boven eleg a 175cm az is 20cm magasabb.


Egy 185os mar tul sok... Samlit meg nem fogok hordani magamnal...

júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!