Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175 centi tényleg ilyen alacsonynak számít a lányoknak?

Figyelt kérdés

Megvagyok magammal elégedve. Sokat sportolok, kidolgozott fizikumom van, szerintem az arcom is legalább átlagos, de csak 175 centi vagyok. Amikor neten beszélgetek lányokkal és offolnak, a leggyakoribb indok, hogy nem vagyok elég magas. Ezt olyan lányoktól is megkaptam, akiknél egy fejjel magasabb vagyok, ilyen 160 centi magasak kb. Tényleg ilyen komoly elvárás ez? Lányok, miért ilyen fontos?

A válaszokat előre is köszönöm.


júl. 29. 19:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen személyes preferencia, a "short king" típus azonban egyre inkább kezd popkulturálisan elfogadottá válni, ne félj.


Szerintem simán lehet ezt felvállalni, meg elfogadni. Nekem ez szimpatikus lenne (ha valaki mondaná előre és érezném, hogy ez nem roppantja össze az egóját, ettől még magabiztos), bár engem eleve nem érdekel túlságosan a dolog. Viszont az elég lehangoló volt egyszer, amikor elmentem egy sráccal randizni, aki szerintem centire ugyanolyan magas volt mint én (165 cm). És előre nem kérdezte meg, ott megérkezett, rám nézett, szenvtelenül közölte, hogy hát ez neki ennyi, mert nem magasabb és ő ezt nem szereti és utána kínosan ücsörögtünk 1 órát. Pedig nekem amúgy tetszett (és jófejnek is találtam volna, ha ez a megszólalás nincsen), amúgysem érdekelt a magassága, de mit tegyek, amikor az első percben valaki kijelenti, hogy esélyem sincsen.


Szóval talán azt tudom tanácsolni, hogy ezt ne tedd senkivel. :D

aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
17%
Sok a valogatos kis picha, de ezekrol tudni kell hogy ribizli mind, farkalja oket meg a 190 centis fuckboy, utana meg kibas sza oket, akkor nem kar ertuk
aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

175 vagyok, többször találkoztam társkeresőn olyannal nővel, aki kevesellte, pedig 10-15 centivel legalább alacsonyabb volt nálam.


Amíg nem ismerkedtem online, sosem jutott eszembe, hogy "relatív törpe" lennék, de egy beszélgetésben ez is elhangzott 😀

Egy másikban pedig az, "hogyha nekünk jár a vékony nő, akkor neki jár a magas pasi".

Ez a plusz élmény az online ismerkedés sajátja, élőben ki sem derülne, mivel eleve nem jutunk el odáig, hogy megüssük egymás ingerküszöbét azzal, akinek ez tényleg fontos preferencia.


A miértre az egyik bioban olvastam a legkézenfekvőbb választ, nincs mit rajta vitatkozni: "azt szeretem, ha csak a mellkasodig érek".


Nincs ezzel baj.

aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!