Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban egy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban egy alacsony (178cm) és dagadt (95 kg) férfi lehúzhatja magát a WC-n ha barátnőt szeretne?

Figyelt kérdés
Munkahelyen is ismerkedtem egy 27 éves nővel de neki is a 68 kilós srác kellett. Szóval nem tini nő, és mégis ezek a sovány srácok neki a menők.
aug. 11. 11:32
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
62%

"Mi akadályoz meg abban,hogy saját fizetésed, saját egzisztenciád legyen?


Nem a másik pénzére kell apellálni"


Nem az a válaszoló vagyok, akitől idéztél, de azért válaszolnék.

Nagyon nem örülnék, ha a párom 300 ezret keresne és kész. Van saját fizetésem, egzisztenciám, és vannak bizonyos igényeim, amelyeket én megengedhetek magamnak, de ha a párom jóval kevesebbet keresne nálam, akkor már kérdéses lenne, hogy tudjuk-e ezeket a dolgokat együtt finanszírozni.

Olyanokra gondolok pl., hogy utazások. Először is, nekem olyan férfi nem kellene, aki nem akar ebben velem tartani. Másodszor pedig, annyi pénzem nincs, hogy finanszírozzam az ő részét is, de annyi bőven van, hogy a sajátomat, tehát én simán mennék szingliként is, ha úgy adódik.

Ezért jó, ha hasonló anyagi színvonalon van, mert akkor simán össze tudunk rá dobni együtt.

De sok hasonló dolog van, pl. sokat költök minőségi ételre (mivel sportolok is), és nem szívesen jöttem volna össze olyan emberrel aki ócska, szemét kajákon él, de ugyanakkor nem tudom finanszírozni kényelmesen két ember kajálását, ezért jó, ha hasonlóan keres.


Amúgy van párom régóta, hasonlóan keresünk és közös kasszán vagyunk.

Szóval azért nem olyan egyszerű a képlet.

aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
96%

Hát férfiként mondom hogy ha 178 centisen te a magasságodat okolod meg törpézed magad akkor idióta vagy.


Plusz ez rohadt tiszteletlen is a valóban alacsonyabb férfitársaiddal szemben akiknek tényleg nehézséget okoz a magasságuk.

aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
48%

Tegnap álltam sorba a lidliben és nézeggetem az embereket.

Alig volt 1-2 olyan pasi mint én, magas izmos.

98%ban átlagos dagi emberek vannak közepes vagy jobb nőkkel.


Aztán ami még feltünt, hogy ők mennek a nők mellett, nem a nő mellettük. Wtf?

Azt se tudják mi kell otthonra mikor bevásároni mennek együtt.


Nekem ez csak azért fura, mert el se tudok képzelni egy ilyen bevásárlást.

Én pontosan tudom hogy mit akarok enni a hónapban, mi minden kell hozzá és gondosan kiválogatom. Nem bízom másra.


Az alacsony fizu pedig frusztráló. Kib aszott szemét dolog ebben az országban, hogy a dolgozó ledolgozik havi 20-22 napot és az érte kapott pénz van hogy kajára se elég...

De mivel 2 milla Fideszes ezt akarja ezért ez van akkor is ha 7 millió magyar meg nem ezt akarja.


Szóval a problémáid, a tested miatti frusztrációk, csak és kizárólag a te fejedben léteznek. És azért hozol össze kifogásokat, gátakat, hogy ne kelljen megdugni a nőt.

aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
90%
178 cm hol alacsony?
aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy leférnél rajta.
aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy alacsony. Dagadt vagy és csóró. Mindkettőn tudnál változtatni, ha akarnál. De mellé még töketlen is vagy, így ha nem változtatsz, tényleg lehúzhatod magad a wc-n.
aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
38%

Se alacsony, se kövér nem vagy.

A kóros önbizalomhiány viszont lehet taszító.

aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
49%

hát nem tudom, nekem volt egy iszonyúan borzasztó külsejű kollégám, potrohos nagy has, ápolatlan fej, és mindig volt, akit dugjon

ráadásul foglalt nő volt a többsége


elég sok nő 2 bites agyú, csak a hormonjai által vezérelt, hűtlen, mentálisan nem oké, szeretethiányos stb... akiről bugyuta szövegekkel le lehet beszélni a bugyit

aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
30%
Igen! Legyen min. 185 magas és max 80 kiló, az a szép szálkàs, ízlésesen izmos alkat. 😍
aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
0%
Igen, még a 24 feletti is. A jó genetikàjú, karcsú, magas tinifiúk kellenek most a nőknek.
aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!