Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elfogadható indok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható indok az egy férfitől, hogy azért nem akar barátnőt, mert csak alacsonyabb kategóriájuval jöhetne össze számára nő?

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki azt állítja hogy azért nem akar barátnőt mert nála csak alacsonyabb kategóriájú nőb jöhet szóba, például volt egy lány aki vagy 120 kg volt, de ő rajta csak öt-tíz kiló plusz felesleg van egy nő aki szintén akar tőle többet akar két gyermeke van és még férjes stb...
aug. 8. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Aki ezen az értelmi szinten áll, az tényleg jobb, ha nem jön össze senkivel.
aug. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az nem elfogadható hogy ezt kifogásolod

Nemcsak a nőnek van joga párt választani, de a férfinak is

Aki ezt nem fogadja el az kerülje el a férfiakat nagy ívből!

aug. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen indok elfogadható, hiszen az ő élete. Ő tudja mit szeretne. Engem semmiben sem befolyásol az, hogy egy másik ember kivel akar összejönni. Ha nekem mondaná meg, hogy szerinte én kivel illek össze, milyen kategóri vagy szint való nekem. Na az nem lenne elfogadható.
aug. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
0%

Egyszerűen elfogadod, h kamuzik a frici, és/vagy sérült.


De tartom azt az àllítàst, h valamelyik inci vagy csak és erősen fiktív a helyzet...

aug. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne lenne elfogadható? Én normál testalkatúnak tartom magam, nem akarok olyan nőt aki ne így lenne. MIért kellene elfogadnom a kövéreket, ha én sem vagyok az és nem is leszek?
aug. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem elfogadható.

Én pl átlag testalkatú, 182 magas, 28 éves technikus vagyok saját lakással, kocsival, multinál jól keresek.

Eddig 2 munkatársnőm nyomult rám, mindkettő 110 kg és egyik 8, másik 9 évvel idősebb, mint én.

Elfogadom, hogy ez a szintem, de akkor inkább kihagyom a barátnőzést.

aug. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!