Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy férfinek gyerek, hogyha utána nem foglalkozik vele? Általában azért, mert sokat dolgozik, legalábbis ez az indok.

Figyelt kérdés
Vagy ha már van egy, akit max naponta megpuszil, meg gügyög neki 2 és fél másodpercet, akkor miért akar másodikat, harmadikat?
2023. aug. 16. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg
2023. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Státusz.


Feleség, gyerekek, kertes ház.


Mintha csak kötelező lenne, rengeteg olyan férfit ismerek, aki csak le akarja tudni a "kötelezőt", egyeseknek mindegy is, hogy kivel, csak valamit fel tudjon mutatni.


Meglepődtem ezen, mikor erre rájöttem.

2023. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy legyen utódja. Aztán ennyiben ki is merul az egész.
2023. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ponr ezert mivel nem ő szenved vele. 2 puszi helyett 4 et adni igazán nem fáradtság.
2023. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

És ha a férfinek kell keresni a pénzt és e mellett nagyon fáradtak az nem megérthető?

Vagy egyszerűen még nem tud mit kezdeni a gyerekkel? Apám velem se tudott mit kezdeni szellemileg nem voltam érdek általános végéig. Villamos mérnökké kellett várnom ahhoz, hogy tudjunk csak úgy dumálni. Ettől függetlenül mindig is szeretett engem és anyukámat is nem volt rossz apa. De nincsen értelem erőlködni.

2023. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Általában sok pasi csak a szex miatt vállal gyereket: kipróbálni, hogy: "Na, nem vagyok egy rakás szerencsétlenség, meglett a pulya". Osztan a hogyan továbbra má' nem gondol az ilyen, mert minek?
2023. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan azt hiszik, hogy jó apának lenni annyi, hogy adsz két puszit, évi egyszer focizol vele, van mit ennie, és nem (gyakran) vered meg.

Miért ne vállalna akár 10 gyereket is? Neki csak megcsinálni kell. Minden más a felesége dolga. Ha elválnak, ha nem.

Erre "természetesen" ráerősít a társadalom is. Legalábbis én még nem láttam, hogy bárki megdicsérte volna anyukát, amiért bepelenkázta a saját gyerekét.

2023. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

Sok pasi pontosan azért akar gyereket, mert a mi társadalmunkban apának lenni g-ci könnyű:

Ejakulálj az asszonyba, aki kihordja és megszüli míg te megcsalod. A gyerek születése után meg bőven elég, ha a szülinapi fotón ott virítasz meg végigüvöltözöd a matekházit esténként, vagy napi fél órát játszol vele mint egy idomított kutyával, igaz azt se tudod, mire allergiás, hogy hívják a gyerek osztályfőnökét, mi a vércsoportja, mi a második neve vagy mikor született pontosan.

Mindezért te megkapod a társadalmi elismerést, hogy te bizony APUKA vagy, dolgos becsületes apuka, ami hát státuszszimbólum is egyben, sok esetben munkahelyi előny, mert SZÜLŐ vagy, bár nem szültél meg még sosem egy értelmes gondolatot sem, nemhogy gyereket, ha pedig még a gyereknek az alapvető életfunkcióinak a kielégítésében is részt veszel minden második szombaton, tehát mondjuk te fürdeted vagy elviszed magaddal bevásárolni akkor mindenki hasra veti magát tőled, hogy aztakva mekkora király apuka vagy és hogy még pelenkát is cserélsz.

Hát ha az anyaság lenne ilyen könnyű, én is alig várnám hogy anya legyek.

2023. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Meloban kidolgozza a belet .. bar en sem ertem minek gyerek ha nincs ido ra.
2023. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Több érv is szól mellette:


1: “Mintha csak kötelező lenne”: Vagyis ha te akarsz lenni a főnök, akkor közelező. Magyarországon ugye kétféle irodai munka van: főnök és beosztott.

2: Ha férfi szexelni akar rendszeresen, de csak olyan nőkkel tud, akik ezt várják el. Általában cserébe a nő leadja igényeit álkapocsban. Ez a deal 100 éve még jó volt, amikor még a nő nem tudott cashoutolni 10 év után.

3: A nyugdíj. 70 évesen ki fog eltartani betegen? A migránsok? A Lehman brothers? A Fidesz?

4: A legtöbb férfinak az élete egyetem után totál unalmas. Csinálsz pár gyereket azt rögtön érdekes lesz és folyamatosan lehet is róla beszélni.

2023. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!