Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 10 évvel idősebb pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 évvel idősebb pasival szerettünk egymásba. Neki gyereke van élettársa nekem van párom. Szeretem a párom de nem igazán foglalkozik velem. Ő pedig csak a gyerek miatt van a nővel. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
4 évvel ezelőtt találkoztunk. Utólag kiderült mindketten ugyan azt éreztük már akkor, de nem mondtuk, mutattuk meg a másiknak. 3 hónappal ezelőtt munkatársak lettünk. Rengeteg beszélgetés van mögöttünk és egyszer elmondta. Lelkitársak vagyunk amiről azt hittem csak a filmekben van. Akármilyen távol vagyunk érezzük a másik örömét, fizikai fájdalmát, mindent. Ő kilép a kapcsolatából ha n azt mondom h csináljuk. Bármikor felvállalná a kapcsolatunkat. Én még nem merem. Ja és nem szeretők vagyunk, nem fekszünk le addig amíg döntést nem hozunk.

2017. júl. 31. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
A "jóemberek" egymásra találtak.... szép. Tegyétek tönkre mások életét. Minek ment bele egy házasságba egyáltalán? Nem akarlak megsérteni, de ez nagyon gusztustalan szerintem mindkettőtök részéről, de főleg a férfi részéről. Sokra ne számíts tőle, csak arra, hogy kól ad neked ágyban, aztán egyszer téged is otthagy egy nálad fiatalabbért, és egyedül maradsz gyerekkel.
2017. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanazt fogod kapni tőle, mint amit a gyerekének az anyja. Ha vele ezt megteszi, szerinted vele nem fogja?

Bár ahogy látom, te is megéred a pénzed.

2017. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Régi kapcsolatot felszámolni, aztán jöhet az új.
2017. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
" Lelkitársak vagyunk amiről azt hittem csak a filmekben van." Igazad volt!!!!! Majd rájössz.
2017. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy a gyerek miatt van a nővel.Még mindig beveszi ezt a szöveget valaki?

Lelkitársak majd akkor lesztek, amikor beadja a lökést a punc..idba.Na akkor tökéletesen egymásra találtok majd...egy darabig.Ilyen, amikor két gerinctelen ember?egymásra talál.

2017. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%

"Ugyanazt fogod kapni tőle, mint amit a gyerekének az anyja. Ha vele ezt megteszi, szerinted vele nem fogja? "


Ez nem ilyen egyértelmű. Több ellenpéldát látok a környezetemben.

2017. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Bazsa_86 válasza:
46%

Nem mondom azt, hogy nincs igaza az előttem szòlòknak, de egy ilyen helyzetet mindig nehéz megìtélni ennyi informàciò alapjàn. Az, hogy ki miért házasodik vagy alapìt családot annak is sok oka lehet. A kétségbeesés érdekes dolgokat szülhet. Ugyanakkor kedves kérdező és tudom ezzel nem fogok sokat segíteni, ezt a döntést neked kell meghoznod. Neked csak a barátodat kell otthagy neki a családját idézőjelbe. Ha ezt Ő megteszi érted azzal számolj, hogy az Ő párja és a gyereke mindig ott lesznek az életetekbe. Te tudnád más gyerekét nevelni? Te nem akarsz gyereket?

Ugyanakkor, ha ennyire tökéletesnek érzed és úgy gondolod a jövőben is ìgy fogtok viszonyulni egymáshoz, mert érzések apadni fognak nyìlván és számodra Ő minden álmod megtestesìtője vágj bele, de csak miután otthoni viszonyai rendeződtek. Az álmokat meg kell élni.


30/F

2017. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ennyi megvető komment lesz. Tudjuk mind ketten hogy ez nem korrekt egyik oldalról sem! Ahogyan nem is akarjuk tönkre tenni a másik életét sem, ahogyan azt is tudjuk, ha valamelyikünk anno bátrabb lett volna nem kerülünk egy kellemetlen helyzetbe. De aki átélte már azt, hogy érzi a fájdalmat és nem tudja, hogy miért majd a telefon hívásból kiderül hogy a másik megsérült az érti igazán ezt. Megérem a pénzem, lehet, de boldogsághoz mindenkinek alanyi joga van.
2017. júl. 31. 12:36
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A boldogsághoz alanyi joga van mindenkinek, ja, de ha anno nem éltél a lehetőséggel, akkor megszívtad. Emögé az üres frázis mögé fogsz minannyiszor bújni, akárhány család életét felrúgod? Mert tudod, annak a pici gyereknek is alanyi jogon jár a boldogság is, meg az apja is. Szerinted ő boldog lesz valaha is veled?

És ne feledkezz el mindkettőtök párjáról sem! Vagy ők nem számítanak, csak ti ketten?


Ne mentegesd magad, ez gerinctelen és irtó önző húzás mindkettőtök részéről!

2017. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Alanyi joga van mindenkinek hozzá?


Hehh ezen nevetnem kell :)

2017. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!