Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 10 évvel idősebb pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 évvel idősebb pasival szerettünk egymásba. Neki gyereke van élettársa nekem van párom. Szeretem a párom de nem igazán foglalkozik velem. Ő pedig csak a gyerek miatt van a nővel. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
4 évvel ezelőtt találkoztunk. Utólag kiderült mindketten ugyan azt éreztük már akkor, de nem mondtuk, mutattuk meg a másiknak. 3 hónappal ezelőtt munkatársak lettünk. Rengeteg beszélgetés van mögöttünk és egyszer elmondta. Lelkitársak vagyunk amiről azt hittem csak a filmekben van. Akármilyen távol vagyunk érezzük a másik örömét, fizikai fájdalmát, mindent. Ő kilép a kapcsolatából ha n azt mondom h csináljuk. Bármikor felvállalná a kapcsolatunkat. Én még nem merem. Ja és nem szeretők vagyunk, nem fekszünk le addig amíg döntést nem hozunk.

2017. júl. 31. 11:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Tudod, pont az különbözteti meg az embert az állatoktól (már akit), hogy mi tudunk uralkodni az ösztöneinken.

Ti úgy néz ki, hogy leragadtatok az állatok szintjén, és mentek a pin@tok, ill. a f@rkatok után.

Csak gratulálni tudok!

Remélem mielőbb fogtok szaporodni is!

2017. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elég durva kommentek...

Megértelek, tudom milyen helyzetben vagy.

Anno választottatok valamit / valakit, most meg kiderül hogy ti egy sokkal magasabb szintű kapcsolatot tudnátok megélni.

Nehéz helyzet.

De az érem másik oldala, hogy hidd el, a mindennapokban vele is jönnének a problémák. Sőt, olyan problémákkal kellene szembenézned (és neki is) amire most nem is gondolsz.

Kisgyerek, aki számodra idegen. Lelkiismeret furdalás a szétszakított család miatt. Párod minden nap lelki kínok közepette aludna el és kelne fel az elhagyott gyereke miatt. A hiányérzet miatt. Aztán amikor rádöbbenne hogy így nem tudja úgy nevelni mintha minden nap vele lenne. Ez neked is borzasztó érzést okozna.


Szóval hidd el, nem lenne olyan rózsás a helyzet. Tudom, végigcsináltam. Nem tudnám többet végigcsinálni.

Pedig úgy néz ki muszáj lesz, mert a második gyermekem sem lehet velem...

Az első nagyobbrészt az én hibámból. A másodikért már mindent megtennék, de úgy néz ki vissza kell kapjam azt a pofont az élettől.

Te ne tégy ilyet, vagy legalább ezerszer gondold át!

40F

2017. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy összeilletek, ha mindketten úgy kerestek új párt, hogy még ott a régi. Két kapcsolatfüggő nyomoronc.

Annyira nem xar a kapcsolatod, hogy szakíts, de annyira igen, hogy más után nézz.


Az, hogy akkor fekszel le vele, ha szakít: egyszerűen zsarolás. Csak be akarod biztosítani, hogy ott is hagyja érted a családját. Akkor már az is erkölcsösebb, aki nem rombolja szét a családot, csak aput lepippantja néha.


Nagyon szépek ezek a rózsaszín habos ideológiák, ebből is látszik, hogy fiatal vagy és naiv.


Szerinted mennyire fogja érdekelni a gyereket, hogy csak válás után keféltél az apjával? Biztos könnyekig meg lesz hatva!


Szerinted miért csak élettárs a gyereke anyja? Mondjuk mert a házasság túl nagy kötöttség? A gyerek meg marad az anyjánál. Pont úgy élheti az életét, mintha sose lett volna családapa, csak odanyom egy 25 ezres gyerektartást, aztán csá.


Lelki társ meg a kisfaxom! Majd két év múlva rájössz! De addig se fogjátok együtt kihúzni.

2017. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem zsarolás mert ezt ketten döntöttük el, a beszélgetésen kívül semmi nincs közöttünk. Nem kerestünk mást egyikőnk sem, ezt senki nem tervezi! Igen rózsaszínnek tűnik de nem az! Remélem a rosszindulatú hozzá szólók soha nem esnek át ehez hasonlón!
2017. júl. 31. 16:32
 15/16 anonim ***** válasza:

Figyelj..ha olyan emberek szólnak meg itt emiatt a KIÍRÁS miatt, akik nem ismernek, akkor szerinted mi lesz az utcán? Az ismerőseitekkel,szeretteitekkel? Oké hogy nem zavar másnak a véleménye, de azért basszus. Bár nem tudom milyen válaszra számítottál.. De ha te válalod, hogy egy kisgyermek a te döntésedből sír az apja után és hogy pokoli gyermekkora lesz, akkor tedd meg azért a "csodás" emberért, aki biztos jó ember ha a családját ott hagyja.

Legalább azt a kisgyereket majd évekig kell látnod míg jár az apjához.

2017. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem is gerinctelenség mindkettőtöktől.De akkor ne siránkozz majd ha telinyom f*sszal párszor,aztán lelép.Mert gondolom ez lesz.De hát te tudod,csak akkor nehogy kiírd ide hogy ,,lelépett a szerelmem,most mit csináljak??"..
2017. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!