Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen indok az egy férfitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indok az egy férfitől hogy miért egyedülálló régóta, hogy mert "férfinak születtem"?

Figyelt kérdés
Unokatestvéremmel beszéltem minap aki 37 éves egyedülálló férfi, aki hat éve már szingli és kérdeztem hogy miért nem találja a társát, erre az volt a válasz hogy mert férfinak születtem, ha nőnek születtem volna már rég lett volna gyerekem és házastársam
2023. dec. 10. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Na, hát meg is kaptad a választ, csak nem épp úgy, ahogy azt ő gondolta. Jó gyökér, ezért kerülik a nők. Ennyi.
2023. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Számomra ez egy végtelenül szánalmas érv és ha a pasi - akivel épp ismerkedem - benyögne egy ilyet, nagyon hamar véget is érne az ismerkedés.
2023. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Valamit nagyon rosszul lát az unokatestvéred.

És igazából talán jó is neki egyedül, ha nem tesz azért, hogy változzon valami. Azonkívül pedig nem vállal felelősséget az életéért.

2023. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem fejtette ki részletesebben, hogy mire gondol?
2023. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

BAbám! Írj ki ide egy kérdést, hogy ismerkednél. Fogsz kapni 20 privátot. Ugyanezt tedd meg férfiként, és senkit nem fog érdekelni.


Na, hát ezért.

2023. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Valószínűleg nem tudja megugrani a rajtengedélyt.
2023. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Mekkora egy szerencsétlen gyökér az unokatestvéred. 🤣 Imádkozz, hogy a gyerekeiden ne üssön ki a lúzer gén.
2023. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

6, megugrani lécet szoktak, rajtengedélyt meg megszerezni. Addig jár a korsó a kútra míg utolérik mint borjút az újkapunál.


5ös, láss csodát, egy kérdésekkel foglalkozó fórumot nem mindneki tekint ismerkedési felületnek... hmhm...:D Amit írtál az többt mondd el a férfiak hozzáállásáról, mint a helyzetükről, vagy a nőkről.

Arról már nem is beszélve, hogy ha egy heteró nőnek sikerül a pártalálás... akkor egy férfinak is. Máskülönben ki a francot talált meg a heteró nő:D

2023. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Regisztrálj fel egy társkeresőre férfiként és nőként is. Az előzővel 0 üzenetet fogsz kapni, a másikkal már az első nap több százat.

Szerinted, miért mondhatta ezt rokonod?

2023. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Még mindig úgy a jó, ha a férfi kezdeményez.
2023. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!