Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló szülőként mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló szülőként mennyire van időtök randizni/találkozni az új párotokkal?

Figyelt kérdés
Nekem 2 kisebb gyerekem van, a másik fél apuka, egyedül nevel egy gyereket.
2023. nov. 7. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak apás hétvégeken 2 hetente randizni, új párom még nincs.
2023. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Anno egyedülálló anyukaként ismerkedtem meg a férjemmel.

Teljesen véletlen találkozás volt, nem számítottam rá.

Mivel a lányom szinte mindig vele volt a harmadik találkozásunk óta így vagyunk, illetve azóta született egy közös lányunk is.

2023. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Van megoldomert reszben szabadon osztom be az idom

Vagyis pl egy ebed randi, vagy napkozben egy seta, 10 korul egy kv ....

Ha komolyabb akkor hetvege

2023. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Pont ma dobtam be a törölközôt végleg. A harmadik pasival járok úgy, hogy végtelen levelezések vannak, de hónapok alatt nem jön össze egy randi. Vagy nekik, vagy nekem jön közbe valami. Többnyire azt se értik, hogy két gyerek mellett nem fogok én ugrálni mindent eldobva, mert ôfelsége füttyent. Viszont ha cserébe duzzog, és dafke lemondani a randit, mikor nekem sikerül megszervezni a gyerekfelügyeletet, akkor menjen is a francba. Keressen olyat, akinek ezek a hatalmi játszmák kellenek. Az utolsó meg szerintem az elefántcsonttoronyban ülve várja még mindig, hogy majd én hivom randira is. Annyira töketlen, hogy elment tôle a kedvem.

Egy hete azon rágódik, hogy egyáltalán minek akarok én pasit at életembe? Nem elég zûrös már igy is?

2023. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Párom az egyedülálló anyuka

Éjszakás, így nappal jut időnk egymásra, amíg a gyerek iskolában van. Ha éppen úgy jön ki az én műszakom persze. Nem egyszerű

Hétvégén nála alszom, az se jobb

Egész éjszaka nyomná én meg kivagyok mint a mosott gané, amíg a gyerek alszik

Állandóan nekem kell alkalmazkodni, mert másképpen nem működik, kompromisszum az egész

2023. nov. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

4, Isten ments gyerekes anyukáktól.

Igazíthatnám a zabi gyerekhez az életem meg tarthatnám fenn a zabi családot. Valószínű ezt realizálta az a pár csávó is akivel alakult a randi és azért nem léptek (én is voltam ilyen helyzetben). Egy férfinak mindig van kedve a nőkhöz, de itt elég erős negatív érv a gyerek.

2023. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!