Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen indok az egy férfitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indok az egy férfitől hogy miért egyedülálló régóta, hogy mert "férfinak születtem"?

Figyelt kérdés
Unokatestvéremmel beszéltem minap aki 37 éves egyedülálló férfi, aki hat éve már szingli és kérdeztem hogy miért nem találja a társát, erre az volt a válasz hogy mert férfinak születtem, ha nőnek születtem volna már rég lett volna gyerekem és házastársam
2023. dec. 10. 13:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Érthetetlen, ostoba indok úgy őszintén.
2023. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak elege van belőle, hogy mindenki ezzel cseszteti és le akart rázni?
2023. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

figyelj ha átlag alatti szóval nem átlagos akkor jelentősen csökken az esélye,na most ehhez jön rengeteg elutasítás bántás a társadalom nagy részétől, persze hogy feladja, én még csak 28 vagyok de már fel adtam.

És egyet tudok érteni ha nő lennék valami már akadt volna.

2023. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg szerinte egy nőnek 210* könnyebb párt találni.
2023. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

13, "valami már akadt volna"

Ez a különbség férfi és nő között. A férfinek elég, ha "valami már akadt". A nőnek nem.

2023. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 MolotovPunk ***** válasza:
Az véletlenül sem merült fel benned, hogy lehet nem akar barátnőt, mert elege lett a párkapcsolatok hátrányaiból, vagy mégis keres csak simán nem talál neki megfelelő nőt? Vagy az is előfordulhat, hogy esetleg lehet meleg és azért nincsen nője?
febr. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!