Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy egyedül?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mi a történetetek, miért vagytok egyedülállók, hogy jutottatok ide.

Illetve hogy vágytok e még, mennyire vágytok kapcsolatra, vagy sikerült elengedni ezt a dolgot.



2023. nov. 5. 19:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
Nekem egy törés (haláleset) volt az életemben, akkor két kicsi gyerekkel. Elég hamar abban a helyzetben találtam magam, hogy a férfiak egy része attól pánikol, hogy el kell minket tartani (köszönjük, nem kell, megoldom az életünket), másik része pedig azon akadt ki, hogy nem játszhat családfősdit a marha nagy függetlenségben (mert, köszönjük, ahogy mondottam volt, pénz nem kell, de beleugatás sem). Azóta vagy akad olyan férfi, aki elfogadja, hogy vagyunk mi ketten és van a családom, vagy nem akad.
2023. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%

Évek óta tartó depresszió, ami egyre rosszabb. Legkisebb gondom most a párkapcsolat hiánya.

Kis híján életképtelen vagyok, és már az öngyilkosságon agyalok. Nincs kedvem élni.

Nyilván ilyen állapotban nem fogok csajozni.

2023. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
71%

Mert semmi vonzó nincs bennem, ronda vagyok. Ha bemegyek egy üzletbe, köszönök, de vissza már nem köszön senki.

Valószínűleg ellenszenves is vagyok valamiért. A kollégák is tojnak a fejemre.

2023. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
60%

Mert nem vsgyok vékony, és magasak az elvárásaim.

33N

2023. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%

Sosem volt párkapcsolatom. Ennek legfőbb oka a személyiségem. Zárkózott, félénk, visszahúzódó stb. vagyok, nagyon szorongok más emberek társaságában. Képtelen vagyok nőkkel beszélgetni, sokszor megsem tudok szólalni. Emellett a külsőm se egy extra dolog.

Természetesen vágyok egy párkapcsolatra, de a szívem mélyén tudom, hogy sosem lesz ilyenben részem. Szóval barátkozok a gondolattal, hogy örökre egyedül maradok.

2023. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
3 éve vagyok szingli és ahogy telik az idő egyre jobban élvezem. Nagy ritkán, kb úgy félévente egyszer rámtör az érzés hogy jó lenne ha lenne párom, de amilyen gyorsan jön olyan gyorsan el is múlik. :D Pasi nélkül több a szabadidőm, a pénzem, az energiám, a barátom, jobb vagyok a munkámban, jobb a kapcsolatom a családommal.
2023. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
Hát az a helyzet, hogy egyrészt belekényelmesedtem az egyedüllétbe, másrészt meg baromi válogatós vagyok, mármint ha párkapcsolatról van szó. Mert az, hogy most ilyen 'friends with benefits' barátság extrákkal kapcsolatokba itt-ott belemegyek egy-egy csajjal, az egy dolog, de hogy komolyan is elköteleződjek valamelyik mellett, na ahhoz nagyon nagy összhangra lenne szükség. Nem konkrét elvárásaim vannak,hogy zöld szeme legyen,meg 3 diplomája, hanem inkább egyfajta testi,lelki,szellemi összhangot keresek, valami + érzést, hogy én vele akarok lenni mindenáron, ha ez nincs meg,akkor csak azért, hogy legyen valaki,nem fogok magamra erőltetni egy kapcsolatot. Mert amúgy jól elvagyok egyedül, a saját lakásomban élvezem,hogy a magam ura vagyok,azt csinálhatok,amit akarok,szabad vagyok,ha kedvem támad átugrom a Föld másik oldalára,sokat utazgatok, élvezem az életet,barátaimmal csinálok programokat, nagyon meg kell hogy fogjon az a lány, aki miatt az egyedüllét adta kényelemről lemondanék. 😎 Na persze hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem érzem néha úgy, hogy jó lenne ,ha lenne egy társ mellettem, de egész egyszerűen ha mérlegre teszem, mindig az egyedüllét nyer, de lehet csak nem találkoztam még a megfelelő emberrel.
2023. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
9 éves kapcsolatomnak lett vége. Sikerült lezárnom magamban de minden ismerkedésem kudarc azóta,35 évesen ez már nem az ami anno volt. A korban hozzám illők zöme házas, gyerekes. Nem adom fel azért, de hazudnék ha azt mondanàm nem bőgök napi szinten a magánytól.
2023. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs történet. Valahogy gyárilag úgy vagyok összerakva, hogy elméletben jó lenne egy kapcsolat, de a gyakorlatban nem.
2023. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Nemjarok sehova, anitszoci vagyok nem vagyok csaladcentrikus, buta is vagyok. Egyaltalan nem vagyok erdekes szemelyiseg, halalra unja velem mindenki magat, nincs hobbim,nem vezetek autot mert nem merek, nem vagyok noies, ha nem tetszik valami bunkozok, ijesztoen oszinte es egyenes vagyok ami a ferfiaknak nem imponal, fuuuuu hat sorolahatnam még
2023. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!