Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy egyedül?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mi a történetetek, miért vagytok egyedülállók, hogy jutottatok ide.

Illetve hogy vágytok e még, mennyire vágytok kapcsolatra, vagy sikerült elengedni ezt a dolgot.



2023. nov. 5. 19:38
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ezt írtam. Azt írtam hogy megtörténhet, ha valaki hajlamos az átlagtól eltérő szemüvegen keresztül szemlélni a világot. Lehet kiközösítve fogja magát érezni egy idő után a társasalomból és lehet hogy már nem is fog oda visszavágyni. Előfordulhat hogy csak a látszatát tartja fenn jó esetben annak hogy ő is olyan mint egy átlag ember, annak érdekében hogy a munkájában, társas kapcsolataiban ne érje hátrány egyedi gondolatai és életfolozófiája miatt.
2023. nov. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
28 as a fitnesz edző incelt olvashattuk. Akinek a mama mossa az alsógatyáit.
2023. nov. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedül élésnek vannak hátrányai és előnyei, viszont az idő múlásával az előnyök felerősödnek, megszokottabbá válnak, én ezért is főleg, plusz nem élek "társadalmilag elvárt" gazdasági életet.

Egyre inkább nem vágyok már.

2023. nov. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!