Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban egy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban egy alacsony (178cm) és dagadt (95 kg) férfi lehúzhatja magát a WC-n ha barátnőt szeretne?

Figyelt kérdés
Munkahelyen is ismerkedtem egy 27 éves nővel de neki is a 68 kilós srác kellett. Szóval nem tini nő, és mégis ezek a sovány srácok neki a menők.
aug. 11. 11:32
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Barátom ~172cm és 105kg. Egyáltalán nem kell feladnod semmit. (Mondjuk szerencsés leszel, ha találsz olyat, akinek ez kifejezetten bejön. Nekem nagyon is)
aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
26%

30#


Miféle valós emberi értékekről hadoválsz itt, miközben kapásból lenézed az alacsony pasikat bármilyen más tulajdonságuktól függetlenül? Magas lóról okoskodsz itt arról ráadásul, hogy ez így van rendjén. Tehát szerinted a valós emberi értéket a vonzó külső jelenti.


Igazi szellemi nihil amit képviselsz, a téged felpontozó nőtársaiddal együtt.

aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
74%

"Miféle valós emberi értékekről hadoválsz itt"


Pont, hogy nem hadoválok, hanem én nyújtom ezeket a dolgokat valakinek a való életben.

Ez egy olyan dolog, amire a magadfajta nem képes, a hadoválás pont, hogy a te asztalod, mivel soha az életben nem tudnád elérni, hogy valaki szeressen és akarjon téged.


"miközben kapásból lenézed az alacsony pasikat bármilyen más tulajdonságuktól függetlenül? "


Hazudsz. Nem nézek le senkit sem azért, mert alacsony, soha nem írtam ilyet, és semmi ezzel egyenértékűt.


"Tehát szerinted a valós emberi értéket a vonzó külső jelenti."


Szintén nem írtam ilyet, és semmi olyat, ami ilyen gondolkodásra utalna.


Pont, hogy az van, hogy ha holnap 190 cm magasan ébrednél, akkor is ugyanekkora hulladék senki lennél.

aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
16%

33#


Már megint milyen magas lóról beszélsz, szinte már csodálatos az arroganciád.


A magadfajta csak azt felejti el, hogy a vonzó külső múlandó, leszel még csoffadt, protkós öregasszony, aki már a kutyának se kell.


Gondolom akkor is a magas, fiatal pasikat fogod hajkurászni, majd jókat nevetnek rajtad! Megérdemled.

aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
90%
shortcel165 bocsi de amúgy neked valami spirituális kielégülést okoz hogy kívánod másnak a bajt? Miért veszed rögtön lenézésnek ha valaki nem vonzódik hozzád? Hozzám rengeteg ember nem vonzódik mégse érzem vérig sértve magam miatta..
aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
58%
Te meg úgy fogsz megdögleni, hogy a hulládat akkor veszik majd észre, amikor a szomszédoknak lesz feltűnő a bűz, mert annyira nem fogsz hiányozni az égvilágon senkinek. Az emléked pedig csak egy szörnyülködős, jó sztori lesz a rendőrök és a hullaszállítók körében, semmi több. Megérdemled. :)
aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
0%

35#


Nem vagyok sértődős, én sem vonzódok azokhoz a nőkhöz, akik látatlanban leminősítenek valakit csak azért, mert ilyen vagy olyan magasra nőtt.


El van szállva a nők egója teljesen manapság, ideje leszállni a magas lóról, különben fájdalmas lesz a koppanás.

aug. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
0%

36#


Ez nagyon gyenge volt még tőled is. :)

aug. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Kérdező,a magasságoddal nincs baj.Én 170 cm alatt vagyok,de azért meg szoktam tudni oldani a csajozást(igen,a nálam magasabbaknak általában nem tetszem)

Ha tényleg láthatóan dagadt vagy,akkor valószínűleg ez a bajuk és/vagy egyéb külső,belső hiányosság,csak nem akarják megmondani.Pénzéhes nőkkel meg ne kezdj.Keress hasonló fizetésűeket.Ha nekik sem elég a kereseted,az automatikusan "red flag"!

aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Ha más nem írta volna előttem. "Barátnőt szeretne". Igaz a társ kereső alkalmazások erről szólnak de ott 1%az esély,hogy életed párját találd meg, főleg ha a képeid alapján ítéltetel meg, azok meg alkatod miatt buktatók. Viszont ahogy írtad a való életben találtál egy nőt aki tetszik!!! Helyes!!! Így kell ezt. Így van esélyed, valakivel megismeritek egymást.megismer és nem a kűlső alapján máris kukába tesz és a személyiséged a közös hobbik a.... megfoghatja őt számodra.

Egy erőltetett muszáj kapcsolat, legyen valakid alapon, szerinted mire jó??

aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!