Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagnál (picit alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagnál (picit alacsonyabb - 300 körüli) kereset mellett és hallókészülékkel van-e értelme ismerkednem?

Figyelt kérdés
Ugyan nem az anyagiakra épül egy jó kapcsolat, de amikor idővel elhalványul a kezdeti lila szerelmi köd és minden hétköznapivá alakul át, az anyagi lehetőségek meghatározóakká válhatnak. A mai (fiatal, közép korú) embereknél azt figyeltem meg, (én jelenleg kerek 40 vagyok), hogy nagyon anyagiasak, ha pedig nem kapják meg, amit elvárnának a másiktól, (szeretlek, ha... elvén) gondolkodás nélkül lápatra teszik egymást. Hallókészülékesként pedig azt tapasztalom, hogy ez sokakat elriaszt, hiszen a legtöbben ép társat kívánnak maguk mellé, így finoman szólva is maximum azonknak jöhetnék szóba, akik nagyon erős kompromisszumokra is hajlandóak volnának. Néha szeretnék ismerkedni hölgyekkel, de visszafognak a korlátaim és hagyom a csudába az egészet. Az anyagi lehetőségeken persze lehet változtatni, de úgy gondolom, hogy addig nem nagyon van értelme ismerkednem, amíg jobb helyzetbe nem kerülök. A hallókészülék azonban sajnos adott, amin nem biztos, hogy tudok majd változtatni. Változtatnom kell-e a gondolkodásmódomon, vagy elvileg reálisan állok hozzá a kérdéshez?

júl. 22. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Persze, hogy van értelme ismerkedned, ha szeretnél.
júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Ferfi vagy nő vagy?
júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Férfi
júl. 22. 13:28
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
A kérdésed alapján eléggé felszínes vagy, de van még erre is igény.
júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Van, csak ne instamodelleket keress 🙃
júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha nincs bmw-d, akkor nem. De, ha van, akk igen. Ha épp lesz, az még kevés!
júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Miért ne volna értelme??
júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én mondjuk sokat konfrontálódtam többé- kevésbé nagyothallókkal. Nem hordtak hallókészüléket de hergelték ellenem a többieket meg a vezetőket hogy nem köszönök, pedig csak ők nem hallották
júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Én 27 éves nőként mondom, hogy a hallókészülékkel nincs semmi gond. Azért ezek manapság már nem olyanok mint 20 éve, hogy ez bazi nagy fekete fejhallgató van rajtad. Apámnak is van, egy pici átlátszó valami, ha nem konkrétan azt nézed, nem is látod hogy ott van. Plusz ezek olyanok mint egy füles, telefonálni is lehet velük.

Az meg hogy 300 000-ret keresel... ok, nem olyan sok, lehetne több is (én irodistaként "nulla" végzettséggel keresek 330 000-ret), de ha van saját lakásod és nem kell albit fizetni, még ez is jó.

júl. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs
júl. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!