Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedés szakaszban amikor...

Ismerkedés szakaszban amikor csak neten beszélték még,van értelme a lelki dolgokról beszélni?

Figyelt kérdés

Kicsit lelkileg megrogytam,és ez rá megy a beszélgetésre is amihez így semmi kedvem,de sokszor úgy vagyok vele hogy ismeretlennek felesleges erről beszélni,meg nem akarom rázúzítani,csak pár napja beszélünk.

Őt érdekli(vagy kerdezget,de egyszerűen olyan összetett ,hogy nem igazán akarok róla neki beszélni,ameg nem ismerem igazán.)

Én ha lelkileg sz*rul vagyok,egyszeruen nincs kedvem senkihez és ez most is így van

Van értelme megnyílni?vagy jól érzem,hogy felesleges ?


júl. 11. 12:07
 1/9 anonim válasza:

Attol függ, hogy milyen a befogado fel. Nekem pl ismeretlewnül egy csomo ember megnyilt mar, mert nyitott meg jo hallgatosag vagyok, megprobalom aterezni a masik helyzetét.

Idegennél nincs szegyenerzet, hogy mit fog szolni a masik.

De nyilvan nem mindenki jo erre, illetve nem biztos, ha jó is a partner ra, hohgy épp az alkalom is megfelelő

júl. 11. 12:34
 2/9 anonim válasza:

Ha nem akarsz, akkor ne beszélj vele mindenről.

Ha jól esne kiönteni a szíved, lelked, akkor tedd meg.

Köztes megoldás, ha leírod. Az új ismeretséggel meg valami pozitívabb, lazább témákról beszélsz.

júl. 11. 12:38
 3/9 anonim válasza:
Ha olyan a kapcsolat és egymásra tudtok annyira hangolódni, akkor van.
júl. 11. 17:17
 4/9 anonim válasza:

Az sem lehetetlen, hogy pont emiatt sikerül jobban egymásra hangolódnotok, hogy megnyílsz és megismeri az érzéseid, gondolkodásodat, ezen keresztül pedig te is őt és az ő érzéseit, gondolkodását.


Viszont sajnos ennek kisebbnek tűnik az esélye. Az ismerkedés elején esélyes, hogy inkább árt egy csomó problémát így a másikra zúdítani. Lehet, hogy segíteni fog neked, de egyáltalán nem biztos, hogy vonzódni is fog és az ismerkedéseteknek elég valószínű, hogy inkább árt, mint használ az ilyesmi.


Általában is igaz, hogy ha még nem vagy túl a korábbi kapcsolatok és sérelmek feldolgozásán, akkor az ismerkedés egyáltalán nem biztos, hogy annyira sikeres, mert a régi problémák könnyen beárnyékolhatják az új kapcsolatot.

Ha ezt még egyértelművé is teszed a másik számára, akkor esélyes, hogy ő inkább elzárkózik ez elől és nem kér a kapcsolatból veled, keres inkább olyat, aki már túl van a múltbeli problémákon és készen áll egy új kapcsolatra.

júl. 13. 16:17
 5/9 anonim válasza:
Ha most lelkileg nem vagy rendben ne állj rá az ismerkedésre. Ha vannak barátaid inkább velük oszd meg a problémádat és ha kicsit túllendültél ezen ismerkedj. Persze,mindenről lehet beszélgetni idegennel is,de aki társat keres inkább Rólad szeretne hallani,magáról beszélni,találkozni,ismerkedni,nem törvényszerűen pozitív ha ebben a szakaszban egy magába zuhant,saját problémáiba temetkező felét lát.
júl. 16. 17:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy nincsenek barátaim.
júl. 17. 05:53
 7/9 anonim válasza:

Fordulj pszichológushoz, irtó sokat tud segíteni még akkor is, ha nincs semmi problémád, csak egy kis támogatás kell a hétköznapi gondok eredményesebb megoldásában. Ha komolyabb gondjaid vannak, akkor meg pláne rendkívül hasznos.


A barátokkal beszélgetés is képes lehet segíteni, ha vannak barátok. De a barátok csak a saját ilyen-olyan tapasztalataik alapján, laikusként tudnak segíteni és ugyanúgy, ahogy a család is, képesek akar negatívan is hatni a hangulatodra, mentális állapotodra. Egyáltalán nem biztos, hogy tudják, mit miért mondanak és milyen hatással vannak rád.


A pszichológusokat kimondottan arra képzik ki, hogy segíteni tudjanak, az a szakmájuk, hogy a számodra leghasznosabb segítséget tudják nyújtani, kifejezetten olyan módszertanokat tanulnak, amikkel képesek segíteni mások problémáinak megoldásában.


Ha az autód elromlik, akkor egy szakemberhez vinnéd inkább, vagy egy laikushoz?

júl. 17. 09:15
 8/9 anonim válasza:
Akikkel ismerkedsz, azok meg még csak nem is a barátaid. Ha elkezded őket idő előtt barátként kezelni, túlzottan lelkizni velük, akkor esélyes hogy vagy baráttá válnak, de több nem alakul ki velük, vagy még barátság se lesz belőle, hanem elijeszted őket a szerintük korai, eltúlzott bizalommal, túl sok problémával.
júl. 17. 09:20
 9/9 anonim válasza:
velem lelkizhetsz ismeretlenül is kicsit, ha szeretnél.
júl. 17. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!