Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem fogadom el a kisgyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fogadom el a kisgyerekes anyukákat, akkor sose kellek majd senkinek?

Figyelt kérdés

A helyzetem nagyon rossz! Elment a fiatalságom, túlsúlyos vagyok, nincs lakásom meg autóm. És 300 nettót keresek egy átlag melóval.


Azt szokták tanácsolni:


Keressek egy magamnál 10,20,30 évvel idősebb mindenképp minimum duci, ronda, igénytelenebb tipusú nénit.


vagy keresessek egy velem egy korú (34-40 közötti) kisgyerekes anyukát, akinek azért kell férfi hogy a gyereke nevelése költségeibe beszáljon az új apuka. És azt a tipust aki a szűlés után kövér lett. Olyat aki 10 éve csinos lehetett és csak kinevetett volna. És bulik alatt össze vissza vadászta a bunkó, jóképű, pénzes fickókat és egy kaland kapcsán becsuszott a gyerek. És most én mint jólelkű vesztes tipus azért járjak dolgozni és költsek a nőre (akinek anno vicc lettem volna) és egy rohadék gazdag, adonisz pasas gyerekére.


aug. 5. 11:16
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Bocs, 40-es, de mit melózol?
aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
#42 Leginkább lakatosnak mondanám magyarul, egyébként alumínium szerkezetes ablakokat gyártunk.
aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Oh, szóval nem mosogatni kell, jó munkát!
aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Mivel akartak lehúzni? A rengeteg fizudat akarták elkölteni?
aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

40 csak akkor tudod jól csinálni, ha adnak ingyen szállást. Pont ezért írtam, hogy albérlet mellett.

Viszont így is jobban megéri a kinti albi, mint az itthoni albi mellett dolgozni. Nekem saját kecó mellett a kinti albi se érné meg. Munkásszálló meg nem vonz annyira...

aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%

Az anyukák a legjobbak sokkal hálásabbak.Én sose akartam gyereket nincs is.

Összejössz egy ilyen anyukával együtt vagy vele egy ideig,utána szétmentek és semmi felelősséget nem kell vállalnod utána,nem kell gyerektartást fizetned.

aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lettem rosszabb nő mint voltam bár van egy gyerekem.

Még feljebb tettem a lécet, mert akárkit nem fogok a lányom közelébe engedni!

aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
23%
Mi lenne, ha a magadfajta lúzerek nem azon problémáznának, hogy nem kapnak nőt, hanem azon, hogy el vannak hízva, és csórók? Egy férfinek két dolga van az életben (saját maga miatt): egy izmos, száraz fizikum felépítése és megtartása, és rohadt sok pénz megszerzése.
aug. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!