Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem fogadom el a kisgyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fogadom el a kisgyerekes anyukákat, akkor sose kellek majd senkinek?

Figyelt kérdés

A helyzetem nagyon rossz! Elment a fiatalságom, túlsúlyos vagyok, nincs lakásom meg autóm. És 300 nettót keresek egy átlag melóval.


Azt szokták tanácsolni:


Keressek egy magamnál 10,20,30 évvel idősebb mindenképp minimum duci, ronda, igénytelenebb tipusú nénit.


vagy keresessek egy velem egy korú (34-40 közötti) kisgyerekes anyukát, akinek azért kell férfi hogy a gyereke nevelése költségeibe beszáljon az új apuka. És azt a tipust aki a szűlés után kövér lett. Olyat aki 10 éve csinos lehetett és csak kinevetett volna. És bulik alatt össze vissza vadászta a bunkó, jóképű, pénzes fickókat és egy kaland kapcsán becsuszott a gyerek. És most én mint jólelkű vesztes tipus azért járjak dolgozni és költsek a nőre (akinek anno vicc lettem volna) és egy rohadék gazdag, adonisz pasas gyerekére.


aug. 5. 11:16
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
84%
Méltósággal viseld az egyedüllétet ahogy sok nő teszi.
aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
79%

Ember, netto 300-at keresel

Ha akarna sem tudna senki lehuzni 🤣

Meg oszinten, ha nekem lenne gyerekem, biztos krvara megvalogatnam, kit engedek az eletembe es igy az ovebe is. Ilyen alakot, mint te, egeszen biztosan nem.

Egyebkent nem tudom, ezeket a tanacsokat kitol kaptad, nem a tobbi incelke velemenyere kene adni, akiknek fogalmuk nincs a nokrol, hanem esetleg nok vagy normalis ferfiak velemenyere…

aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
80%
Nos, ha ezek az opciók nem felelnek meg, akkor azt tudod tenni, hogy felemeled saját magad és akkor magasabb kategóriában válogathatsz majd.
aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
68%

"Nincs lakásom, se autóm."

"És 300 nettót keresek egy átlag melóval."


Vagy az a helyzet, hogy ez neked így teljesen megfelel, de minimum nem zavar, mert, ha másképp lenne, már változtattál volna.


Vagy gőzöd nincs, mit tegyél, h ez változzon.


Ritka az olyan dolog, h az öledbe ugrik a feszes testű, tehetős, szingli sz%pógép 🤣


Egyébként meg te életed...azt csinálsz, amit jónak látsz.

aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
49%

Amúgy valamilyen szinten megértem gyerekes egyedülálló nőként, ahogy rólunk vélekednek az emberek. Benne vagyok egy egyszülős csoportban, a tagok java része szó szerint összenőtt a gyerekével. Nincsen saját személyisége, nincsen élete, 3 percre nem szakad el a gyerektől, aki sokszor már tini vagy fiatal felnőtt.

Persze egymásnak is írják, hogy 20 évig nem lesz semmi magánélet, a gyereknek kell élni.

Kifejezetten gusztustalan amikor még ki is jelentik, hogy ha párjuk lesz (esetleg), akkor ő el is bújhat a gyerek mögött.

Én sem kezdenék egy ilyen emberrel.


Egyszer írtam is egy véleményt, hogy az én fiam másfél éves (kb 1 éve hagyott el a férjem), de próbálom élni a saját életemet is, hiszen még egyébként is kb előttem az élet (27 vagyok), nem tuszkolom be magamat egy anyuka szerepbe. Találkozgatok valakivel és emiatt egy csepp lelkiismeret furdalásom nincsen.

Megkaptam, hogy értékes időt veszek el a gyerektől, amikor nélküle megyek el időnként valahova, nem anya az ilyen. Valaki le is k*vázott és mondta, hogy akkor ezek szerint a pasit választottam a gyerekem helyett.

Szóval mit várunk az ilyen nőktől párkapcsolat terén???

aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
69%
Hát, ha az vagy akire gondolok hogy láttam társkeresőn, akkor nem hiszem...
aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy az egyedülálló anyákról általánosságban beszélsz, önmagában az bicskanyitogató, hogy mindenki csak lehúzni akar. Ha te lennél az egyeddüli pasi a bolygón, akkor se kellenél. Amúgy, vannak özvegyen maradt anyukák is, akik nem rosszul választottak, csak ezt dobta nekik a gép. Ilyen hozzáállással garantált az egyedülléted!
aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi pénzből nincsen mit lehúzni fiam. Nem te vagy az aranyásók álma az egyszer héccentség. Csak szeretnél az lenni. Azért hisztizel.
aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
82%
#17 ezer féle élettörténet, csak folyamatosan általánosítanak.
aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hiszen minden anyuka ilyen férfimintát akar mutatni a gyerekének.

Mielőtt bárki félreértené, irónia!

aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!