Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem fogadom el a kisgyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fogadom el a kisgyerekes anyukákat, akkor sose kellek majd senkinek?

Figyelt kérdés

A helyzetem nagyon rossz! Elment a fiatalságom, túlsúlyos vagyok, nincs lakásom meg autóm. És 300 nettót keresek egy átlag melóval.


Azt szokták tanácsolni:


Keressek egy magamnál 10,20,30 évvel idősebb mindenképp minimum duci, ronda, igénytelenebb tipusú nénit.


vagy keresessek egy velem egy korú (34-40 közötti) kisgyerekes anyukát, akinek azért kell férfi hogy a gyereke nevelése költségeibe beszáljon az új apuka. És azt a tipust aki a szűlés után kövér lett. Olyat aki 10 éve csinos lehetett és csak kinevetett volna. És bulik alatt össze vissza vadászta a bunkó, jóképű, pénzes fickókat és egy kaland kapcsán becsuszott a gyerek. És most én mint jólelkű vesztes tipus azért járjak dolgozni és költsek a nőre (akinek anno vicc lettem volna) és egy rohadék gazdag, adonisz pasas gyerekére.


aug. 5. 11:16
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
86%
Nem unod még 10 percenként kiírni, hogy milyen szánalmas nyomorék vagy?
aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
84%
Akármennyire is szeretnék veled megértő lenni nem megy. Nagyon sok egyedülálló anya azért az mert a híres párja/férje ütötte, megcsalta, lecserélte, vagy sajnos özvegy lett a nő és akkor azt hiszed, hogy téged akarnának lehúzni pénzről. 300e Ft a minimum. Kinek kéne csóró aki még magát se tudja eltartani? Az a nő biztosan dolgozik és nincs szüksége a te pénzedre. De az is biztos, hogy inkább egyedülálló anya lenne élete végéig mint téged beengedne az ő és gyermeke életébe! Úgyhogy nyugodj meg. Még nekik se kellesz.
aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
38%

#18


Abban te ne legyél olyan biztos. Személyesen ismerek olyat, aki az albérlet + rezsi (+ilyen olyan adósságok) mellett volt hogy nem is evett, csak a gyereknek legyen mit. Jól jött volna ott az a 300 ezer Ft is. Azóta már összejött valakivel, aki nem sokkal keres többet. Hirtelen már van mindenre pénze.

aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
21%
gyerekes anyuka SENKINEK nem kell. Max azoknak akik rohadtul ráfanyalodnak, de ezt ők is tudják mert kb mindent megtesznek hogy eltitkolják hogy van gyerekük, mert tudják hogy akkor senkinek sem kellenének :D De azoknak tisztelet, akik pl tinderen kiírják hogy "nekem a legfontosabb a gyerekem...", mert élből nyomhatok rá egy X-et, ha olyan fontos a kölyköd mi a francot keresel tinderen? :D Jó ajánlólevél a leendő pótapának, hogy örökös 2. lesz csak :P
aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
89%

#24 pontosítanék: olyan nem kell, akit te itt jellemzel.

De én sem kezdenék veled, ha alapból ez a hozzáállásod, hogy pótapát meg bankautomatát keresek. Lekölyközni a gyerekem meg élből undorító ilyen hangnemben. Nehogy azt gondold, hogy bárkivel összejövünk. Sőt, mivel már nem csak rólunk van szó, így sokkal körültekintőbbek vagyunk és igyekszünk tisztább fejjel gondolkodni.

aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
76%
Normális értékrendű egyedülálló anya nem titkolja el a "kölykét" és nem lesz "örök második" a férfi az életében, csupán ennyit fűznék hozzá az idióta hozzászólásokhoz. A téma teljes kifejtésén való fáradozást nem tartom érdemesnek, mert csak nyomatjátok a rosszindulatú feltételezéseiteket a gyerekes nőkről!
aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
76%
24-es, kár kiterjeszteni MINDENKIRE a saját preferenciád. Nálam például kifejezetten "pluszpont" volt az anyukaság, amikor még keresgéltem.
aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
34%

#26 Akinek volt köze szingli anyukához az tudja, hogy mindig ő lesz az utolsó a sorban. Ami egy bizonyos pontig érthetö, de akkar ne várjon elköteleződést a férfitől, ha ő meg csak a gyereknek él.


Könnyű puffogni, hogy ez nem igaz. De az, ez tény.

aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
85%
Megnyugtatlak, te se az idős nőnek, se a gyerekes anyukáknak nem fogsz kelleni. Senki sem akar egy igénytelen ember társa lenni, aki meg van keseredve.
aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
77%
Kb az idült alkoholistánál lenne esélyed.
aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!