Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem fogadom el a kisgyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fogadom el a kisgyerekes anyukákat, akkor sose kellek majd senkinek?

Figyelt kérdés

A helyzetem nagyon rossz! Elment a fiatalságom, túlsúlyos vagyok, nincs lakásom meg autóm. És 300 nettót keresek egy átlag melóval.


Azt szokták tanácsolni:


Keressek egy magamnál 10,20,30 évvel idősebb mindenképp minimum duci, ronda, igénytelenebb tipusú nénit.


vagy keresessek egy velem egy korú (34-40 közötti) kisgyerekes anyukát, akinek azért kell férfi hogy a gyereke nevelése költségeibe beszáljon az új apuka. És azt a tipust aki a szűlés után kövér lett. Olyat aki 10 éve csinos lehetett és csak kinevetett volna. És bulik alatt össze vissza vadászta a bunkó, jóképű, pénzes fickókat és egy kaland kapcsán becsuszott a gyerek. És most én mint jólelkű vesztes tipus azért járjak dolgozni és költsek a nőre (akinek anno vicc lettem volna) és egy rohadék gazdag, adonisz pasas gyerekére.


aug. 5. 11:16
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
83%
Zsepit hova küldjek?
aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekes anyukaként nekem biztosan nem kellenél. Attól, hogy van gyerekem még nem fogok leállni mindenféle jött-ment alakkal.
aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel a hozzáállással senkinek se, nemhogy a kisgyerekes anyukáknak.

Légy férfi és ne rinyálj!

aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

2


Oké de ne magadból indulj ki. Volt már életem során vagy 6 anyuka akinek jó lettem volna lehúzásra. Egyikbe se mentem bele.

aug. 5. 11:24
 5/48 anonim ***** válasza:
83%

Nézzük. Te vagy egy céltalan, jövőkép nélküli, önsajnáltatós ember, és arra vágysz, hogy a magára igényes, céltudatos nő az öledbe ugorjon? Ez viccnek jó volt, ha másnak nem is.


Neki lehet állni étkezésen változtatni, edzeni, terveket szőni hova képzed magad tovább hogy többet tudj keresni, és máris több alapja lesz a válogatásnak. 34/F

aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
33%
Minek foglalkozol mások hülye tanácsaival? Ha ezekre hallgatnánk, mind egyedül rohadnánk meg. Ha férfi lennék, nekem sem kéne "anyuka".
aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell aggódnod. Azért meg valaki kisgyerekes anyuka, nem azt jelenti, hogy akárkivel leáll, főleg az nem, aki finanszírozást is keres. Annak végképp nem te fogsz kelleni.
aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy a #2-es mondja.
aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Annyira nem lehetek borzalmas a probálkoznak velem. Vagy van egy buta, naív, lúzer arcom amiből arra gondolnak hogy leszedhető vagyok pénzzel. Engem van idegenek is megállítanak az utcán utbaigazításért, pénzt kéregetni, meg még a szomszédaim is. Mindenki tőlem akar pénzt , holott szaros 300 ezret keresek és a ruháimon is látszik hogy szegény vagyok.
aug. 5. 11:35
 10/48 anonim ***** válasza:
80%
Ki próbálkozik? Aki 300 ezret vagyonnak lát, az maga sem sikeres.
aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!