Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irreális elvárású nők! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irreális elvárású nők! Ha máról holnapra eltűnnének Magyarországról a Chadek, kivel kezdenétek?

Figyelt kérdés

júl. 21. 10:12
 61/93 anonim ***** válasza:
0%
Hát mondjuk dolgozni kell azért, hogy működjön. Mondjuk ha rajtam múlna, én még a szavazati jogot is elvenném tőlük, hisz nők nélkül nem lett volna elnök pl Biden sem.
júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos esetekben már nem segít rajta a munka. Nem is baj ez, amennyiben a felek képesek emberi módon kezelni a helyzetet.


Hűha, azért valljuk be, szexista emberként jogosan nem kellesz egy nőnek se. XD

júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
100%

Már majdnem elkeztem volna érdemben tovább ertekezni veled de pont leírtad ezt,ezért hálás vagyok,így nem kell a billentyűzetet koptatnom.


"én egy szabadelvű embernek vallom magam, úgy gondolkozom, hogy az egyén önmagáért felelős,"


Kiemelném a mondat 2.felét.

Ennek tükrében,bár tudom hogy halott ötlet,próbáld mert értelmezni amit te saját magad írtál korábban.

júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
0%

Én nem azért utálom a nőket, mert nem kellek egynek sem :D

Mint írtam, magas, szálkás, izmos vagyok, arcra is férfias (ugye az alacsony testzsír.. :D)


Semmi összefüggés a 63-as válaszodban. Az egyén önmagáért felelős. Én nem okolok senki azért saját magamon kívül, mert nincs nőm. Sőt, igazából ez nekem nem is probléma, ugyanis nem AKAROK nőkkel interakcióba lépni, mert időpazarlásnak tartom őket. A karrier meg a konditerem sokkal fontosabb. Nem tudom, hogy az értő olvasás nem megy, vagy inkább összekeversz azzal a hülyével, aki szerint a nőknek kötelezővé kéne tenni, hogy keféljenek a férfiakkal. Én már így is sokallom a kockázatos szexet, amit az ostoba nők bevállalnak egy-egy hülye, semmirekellő, jóképű, magas csávóért.

júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
88%
Minek is foglalkozol a nőkkel?
júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
100%

"hülye, semmirekellő, jóképű, magas csávóért"

Mint te? :D

júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
0%

140+ az IQ-m, nem nevezném magam hülyének. Semmirekellőnek meg pláne nem, mert van egy marha jó saját vállalkozásom, ami jó pénzt hoz, és még a kondi is kielégítően jól megy (az én elvárásaimhoz mérve). De amúgy ja ezeket leszámítva olyanok, mint én.

De nem foglalkozom nőkkel, kinőttem én már abból.

júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
100%

Az IQ önmagában nem sokat ér, ha nincs mögötte érzelmi intelligencia, műveltség, tudatosság, kiforrott érzelm- és gondolatvilág.


Ha így lenne, akkor ez a kérdés se született volna meg. Ha nem foglalkoznál a nőkkel, nem érdekelnének az elvárásaik és a reakcióik egy fiktív szituációra.

júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
6%

Mind van hozzá, ne aggódj! Talán a műveltség az, amelyik alulreprezentált, de csak az IQ-hoz képest. Mondjuk a 140+ az a top 1%, ezzel szemben a műveltség az csak top 5

Melyik kérdés? :D nem én írtam a kérdést, csak simán idevágódtam 30 válasszal ezelőtt :D

júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
89%
Mire jó az hogy adod a kamu életed, miközben olyan alacsony a pontszámod, hogy mindenki felismer kb stílus alapján aki nem tegnap óta olvassa ezt az oldalt? Persze,te magas jóképű vállalkozó akinek csak azért nincs nője mert nem akar 🤣🤣🍿
júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!