Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon mennyire kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mennyire kell attól tartanom, hogy egy transz nővel keveredek össze, aki külsőre/hangra teljesen olyan, mint egy nő és eltitkolja mindezt?

Figyelt kérdés
És egyébként hogy lehet kiszúrni az ilyeneket? Biztos lesz sok trollkodó komment, ezt elfogadom egy ilyen kérdésnél, de köszönöm, ha valaki ír komolyat is. Konditeremben is néha láttam már olyan nőt, akinél nem voltam 100%-ig biztos, hogy biológiailag is az, az arcszerkezete alapján. Ádámcsutka, kézméret, hangszín, miből lehet kiszűrni az ilyeneket szerintetek?

júl. 18. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Az alváz tuti nem ugyanolyan, mert művileg ugyan lehet oda lyukat gyártani, de tökéletes másolata nem lesz a női nemiszervnek. Egyébként itthon nem olyan gyakoriak a transzneműek, hogy ezen kelljen aggódnod. Minimális az esélye, hogy belefutsz és nem jelzi az illető időben.
júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Semennyire nem kell ettől tartanod.

De én őszintén kívánom, hogy behúzzon a csőbe egy ilyen. :)

júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez akkor eshet meg, ha pubertás előtt kezdik a hormonterápiát, akkor is amúgy elég ritkán nem észrevehető.

De kiskorúként ilyen döntésekhez orvosilag asszisztálni a legtöbb helyen joggal illegális (és remélem így is marad, több ismerősömnek is volt tini korában ilyen "transz" próbálkozása amit kinőtt, ez meg visszafordíthatatlan döntés), úgyhogy hacsak nem részegen a sötétben bulizol (bátyámmal megesett, hogy ráfogott egy transznemű tökeire ilyen közegben), nem lesz baj és egyértelmű lesz.

júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Hát ugye a Jóbarátokban megmondták "Joey, a nőknek nincs ádámcsutkája"
júl. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem sok transzneművel találkoztam, az egyik férfi a másik nő akart lenni. Hát ordított mindegyikről, hogy nem az aminek született.
júl. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem sok, az itthoni transzneműek nagy része az ilyen Noryna és az az Alexa haverja szint, akikről elsőre megmondod, hogy azok. A hormonkezelést nem tudom mennyibe kerül, de gyanítom a külföldiek akik fullra nőt tudnak csinálni magukból, plasztikai műtétekre is elmennek (nem csak csöcs meg nemiszerv), azért néznek ki egy idő után tényleg szép nőnek. Itthon erre kinek van pénze szerinted? A többség marad annál, hogy felvesz pár rbancos ruhát a férfi testére.
júl. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

A férfi és női test nem csak a nemiszervekben különbözik egymástól. Igazán nőiessé nem tud szerintem válni egy férfi, hiába rak magára nagy gumilabdákat meg sminkeli szarrá magát. Az arcvonások, a testalkat, a magasság, a csípő, anyak (ádámcsutka) mind mind árulkodóak.

Szerintem itthon ez nem jellemző, nagyon kevés lehet belőlük, akik ilyenek meg jórészt k*vaként dolgoznak.

júl. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy mennyire kell tartani? Ha pl. 38%-ban, akkor soha többé nem ismerkedsz?


"Hát ordított mindegyikről, hogy nem az aminek született."

Ez a kérdezőnek rossz hír.

júl. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Pont annyira kell tartanod, amennyire elhiszed a kormánypropagandát!
júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"Igazán nőiessé nem tud szerintem válni egy férfi, hiába rak magára nagy gumilabdákat meg sminkeli szarrá magát. Az arcvonások, a testalkat, a magasság, a csípő, anyak (ádámcsutka) mind mind árulkodóak."


Hunter Schafer:

[link]


A linkelt összeállításban még egy origós újságírót is összezavart, aki "gyönyörű nőként" hivatkozott rá a cikke első felvonásában:

[link]

júl. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!