Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Egyedül is boldognak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egyedül is boldognak kell lenned ,és akkor megtalálod a párod?" Akik ezt a tanácsot adják,hogy találták meg egyedül a boldogságukat?

Figyelt kérdés

Annyi helyen látom leírva,de sehol semmi konkrétum nincs, csak így oda van dörgölve a kérdező orra alá,ha nem talál párt,akkor legyen boldog egyedül is és ne akarjon párt,akkor majd magától lesz. Ez olyan mintha kezek lábak nélküli embernek azt mondanád,h ne akarj kezeket lábakat és akkor majd lesz.

Az a kérdés, ezt hogy érje el. A legalapvetőbb emberi késztetés,hogy párt akar az ember, még ha be is magyarázza magának,akkor is legbelül továbbra is akarni fogja.


júl. 2. 22:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
51%

Sehogy. Bullshit. Jól hangzó maszlag.

10 éve vagyok egyedül. Fiatal létemre, nem 85 évesen, amikor már kb. mindegy úgyis. Más sem viselné jobban, akármit is ad elő. Csak másnak nem is "kell", mert eltereli a figyelmét rövid ideig róla valami hobbival pl., aztán szerencsés módon meg is ismerkedik valakivel... Én meg olvasgathatok vakulásig, ennyi idő után már figyelemelterelésre sem lesz jó, boldog meg végképp nem leszek tőle. Attól sem. És akármit is hangoztatnak, ez természetes. Az nem természetes, hogy az ember mindig, hosszú éveken, évtizedeken, egész életében "szingli". Persze, hogy nem lesz derűs, elégedett és kiegyensúlyozott ettől.

júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
90%
Én teljesen értelek kérdező! Én szeretem magam, mégis már belefásultam a magányba. Meló után hazajövök és csak a négy fal vár. Család nincs, a régi barátok elmaradoztak, élik a kis életüket a családjukkal. Egyedül meg nincs kedvem sehova se menni, minek is? Úgyhogy engem is érdekelne a válasz!
júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
88%

Erre nem fogsz konkrét választ kapni, hidd el.


Mi alapján szeretheted magad?

Elégedett vagy a külsőddel, arcod testeddel?

Elégedett vagy, a végzettségeddel?

Elégedett vagy a munkáddal?

Társasági életed van? Jó barátok?


Most attól, hogy kedvelnek téged az emberek, jó társaság és barát is vagy, jól végzed a munkád...


Ez mind mind mind az ami által elégedett vagy e magaddal?


Ha igen...attól még nem fogsz kelleni akármelyik nőnek vagy férfinak.


Erre ékes példa a társkeresők, semmit nem tudnak rólad semmit. Ha lesz is legalább egy beszélgetés...hazudhatsz is...de senki nem tudja elégedett vagy e magaddal, szereted e magad...

Ha nem jön össze egy randi sem... Szeretheted te bármennyire magad attól még nem tetszel senkinek

júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, rengeteg ilyen hülye duma van, a vonzás törvényétől kezdve sok más, amit felkapnak, és utána a tiktoktól kezdve mindenhol abból lesz hirtelen egy csomó videó. :)


Jópár ismerősöm van, aki egyedül van, elengedte, és még boldog is, de akkor sem jött a társ. Úgyhogy nagy hazugság ez a duma, nem tudom ki találta ki.


Megértem, hogy nem tudod elengedni a társ dolgot. Max azt tudom elképzelni, hogy amikor már nem akarod, akkor Murphy-törvénye, hogy ott lesz :D - csak addigra már lehet hogy kedved nincs az egész procedúrához. Nagyon el lehet fáradni a társkeresésben.

júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
91%

Ez olyan mint a...akkor jön amikor nem számítasz rá...amikor nem görcsölsz rá..


20 évvel később...nyugi meglátod majd akkor jön...


20 évvel később...jöjjön papa szálljon fel a vonatra

júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez az! Én igazából elértem már az életben, amit akartam, csak egy társ hiányzik belőle! Nekem is mondták már, élvezd a szingliséget, szabad vagy! De mondja már meg valaki, hogy a 1400-dik nap után mi a francot élvezzek már benne!
júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen igaz. Ha süt rólad a kétségbeesés, akkor teljesen másképp viszonyulnak hozzád az emberek és kevésbé fognak ismerkedni.

Egyedül is remekül érezheted magad, a hobbi, pihenés, új dolgok kipróbálása közben rájössz, mi tölt fel, mi érdekel, mire van szükséged. Át fogsz lendülni azon, hogy ez az elégedettség csak egy partner részvételével lehetséges és megérted, hogy nem kell függeni senkitől, hogy boldog légy. Ekkor jöhet az a pont, amikor pozitív, kellemes kisugárzásod lesz, amire jönnek a jelentkezők, mint a legyek.

júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
12%

Ez nem törvényszerű, hogy ha egyedül boldog vagy, akkor párt találsz.


De erre gondolnak:

a Mennyei prófécia c. könyvben le van írva egy energetikai felnövés.

Röviden: Mikor gyerek vagy, nem tudod termelni se a saját nemed, se az ellenkező nem energiáját, így ezeket kívülről kell megkapnod. Ezért minden gyereknek JÁR a felnőttektől a szeretet, figyelem, gondoskodás.

Kamasz korodban, fiatal felnőtt korodban a sajátodat tudod termelni, az ellenkező nemét nem. Ezt be tudod szerezni egy párkapcsolatban, ami nem tud egészséges párkapcsolat lenni, mivel teneked el kell szedni tőle energiát - vagy neki tőled, vagy mindkettő. Ez egyetlen energetikai egység 2 ego-val.

És amikor teljesen felnősz, akkor meg tudod termelni mind2 nem energiáját, akkor vagy boldog.:)

júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az a tapasztalatom,hogy azok mondogatják papagájként ezt a szöveget a magányosoknak,akik egy napot sem bírnának ki egyedül,vagy a párjuk nélkül. Minden olyan munkatársam, szomszédom,rokonom, akik nekem ezt vagy hasonlót mondogatnak, mind kapcsolatban vannak. És kb 90 %-a rossz,vagy unalmas kapcsolatban.Azért vannak valakivel,hogy ne legyenek egyedül.

Van amelyik a feleségével alig szólnak egymáshoz, de ha a nő mondjuk két napra elutazik,akkor összeroskadva sétálgat az utcákon.Ha visszajött a nő,kezdik ismét a "csend-szimfóniát ".

Így mi értelme van az egész okoskodásnak,képmutatásnak?


Hét éve vagyok ismét egyedül, elvagyok magamban, olvasok,hobbizom, kirándulok, sétálok ,nem unatkozom. De hiába írja,mondja más,hogy tedd ezeket és okés lesz - ez így nem igaz ! nincs kivel röhögni egy jót, egy pohár sört meginni, sétálni, stb.

Párokat látok mindenfelé,így nyáron főleg, de azt sem lehet mondani,hogy ezek mind kiegyensúlyozott és boldog párok.Főleg azok nem, ahol az egyik fél szemez velem és ez mindennapos...

Barátaim a családjuk "oltárán" szépen beáldozták magukat, évek alatt elpárologtak.Ma pedig ismerkedni, ezt tudja mindenki, szinte lehetetlen.

Mondjuk kapcsolat nem is érdekel már,de barátkozni örömmel ..


F /Bp

júl. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
68%
Erre nincsen recept, mert mindenki élete egyedi. Hogyan magyarázhatnánk el neked, hogyan legyél boldog egyedül, ha nem ismerünk? :D
júl. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!