Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivan, ha arra születtem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Mivan, ha arra születtem, hogy egyedül maradjak.? Mikor fogom elengedni őt? Kicsit hosszú lesz, de örülnék, ha elolvasnád.

Figyelt kérdés

24éves vagyok, eddig egy párkapcsolatom volt, az három évig tartott de mint útólag kiderült, nem volt hozzám hűséges.

Több év külön lét után mégis újra próbáltam vele, 1,5 hónapig tartott most közöttünk a dolog, mikor fény derült arra, hogy újra együtt van azzal, akivel évekkel ezelőtt is megcsalt.

Újra egyedül maradtam..

Kezdődhet megint a depresszió..

Miért nem tudom mindezek ellenére sem elképzelni azt, hogy én mással legyek együtt?

Valami mindig ő hozzá fűz, nem tudom elengedni..

Pedig tudom, hogy sohasem fog már megváltozni.

És ha már ez így marad örökké..?

Szeretnék már boldog lenni, érezni azt, hogy szeretnek, hogy fontos vagyok.

De az ismerkedés egyszerűen nem megy.

Mi tévő legyek?


jún. 2. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Majd túl leszel rajta és jön majd nála különb.
jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Nos ha ilyen lökött kérdéseket kreálsz, hogy egyedül maradsz-e, vagy azzal hülyíted magad, hogy csak vele lennél boldog, ő a "Nagy Ő" akkor ne is csodálkozz, hogy szarul végzed.

Szerintem az a probléma gyökere, hogy sajnos önértékelési gondjaid vannak és még rossz a kötődési minta is. Pszichológus TALÁN tudna rajtad segíteni és persze az idő, türelem, hasznos hobbik, család, barátok.

jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy elég zagyva lett végül a kérdés, de kétségbe vagyok esve kissé..

Majdnem két évig voltam külön tőle, próbáltam elfelejteni, de egyszerűen nem ment.

Tudom, hogy gyerekes dolog, de úgy gondoltam, hogy ő lesz az "igazi"..

Fáj, hogy neki ismét csak egy opció voltam.

Szeretnék már boldog lenni, elfelejteni őt, de nem tudom, hogy hogyan.

Az internetes társkeresők nekem nem jönnek be..

jún. 2. 15:06
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Szakemberhez fordulj.
jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Hülye hozzáállás, nem születünk semmire, mi döntünk a sorsunkról.
jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Én meg arra születtem hogy az összes hölgyet megdugjam a földön 🤷
jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

én 38 éves vagyok és érzem hogy incel, tehát eléggé lefőtt a kávé, bármit teszek esélytelen pedig nem vagyok csúnya, katolikus vagyok, irodista, budai panellakás büszke tulajdonosa, 184 magas, sportos, kisportolt, hívő, családcentrikus. Mégse kellek senkinek. Ti értitek ezt?


38F incel

jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%

24 évesen igazi??? Te igazi beteg elme vagy! Hányszor kell még hogy palira vegyen? Egyáltalán mi a nemed, te észlény?

Amúgy is csak azt lehet kihasználni aki hagyja magát...

jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

"Valami mindig ő hozzá fűz, nem tudom elengedni.."


Az fűz hozzá, hogy NEM AKAROD elengedni! NEM IGAZ, hogy nem tudnád te nem akarod.

Nincsen önbecsülésed egyáltalán:


"Több év külön lét után mégis újra próbáltam vele, 1,5 hónapig tartott most közöttünk a dolog, mikor fény derült arra, hogy újra együtt van azzal, akivel évekkel ezelőtt is megcsalt."


Minimum kétszer megcsalt amiről tudomásod van, DE 100%, hogy sokkal TÖBBSZÖR került rá sor.

És még vissza is mennél hozzá megint mert ő a Nagy Ő = abba lovalod magad mert annyira beteg vagy. Menj pszichológushoz azt keményen dolgozva majd elfogadod, hogy NEM a Nagy Ő számodra. A kötődési mánia nem kicsinység.

jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Onszetetet hiánya az az alap amit rendbe kellene tenni a fejedben.

Önismeret témáját mélyebben ajánlom barhonnet youtube ..

Mielőtt továbblép el tedd rendbe magad, szét vagy csúszva erre nem építhető egy egészséges kapcsolat, sőt codependens is vagy, szóval rendrakas a lelkében, mert így csak labtorlonek vagY jo

jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!