Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, férfiak 40-45 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak 40-45 évesen válás után vagy hosszú párkapcsolatból kilépve nagy eséllyel már egyedül maradnak?

Figyelt kérdés
Igaz hogy az az időszak az életben már nem ugyanaz a fiatalos, önfeledt kor mint 20-as, korai 30-as évek?

máj. 24. 23:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Látom, nálad sem kapcsolták fel még a villanyt, már úgy értem, logikus gondolkodás terén...
máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Van aki igen, van aki nem. Ismerek olyan 40 évest, aki évek óta egyedül van. Ismerek olyan 74 éves pasit, akinek a 20 évvel ezelőtti válása óta mindig voltak barátnői, és most is már két éve kapcsolatban van.

Csak rajtad múlik, hogy mennyire élvezed az életet és mennyire vagy életvidám, önfeledt.

máj. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Van aki elvált 44 évesen, most 54 és nincs senkije…

Van aki 60 felett is még tud házasságot kötni.

máj. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ, hogy néznek ki, milyenek az ismerkedési lehetőségeik és miket hajlandóak benyelni cserébe azért, hogy ne maradjanak egyedül. Ez már a korai 30-asokra (vidéken késői 20-asokra) is igaz; már akkorra el tudnak fogyni a nem erősen kompromisszumos jelöltek, ha ehhez társul egy csak a neten van lehetőség ismerkedni életstílus, esetleg még egy nem vonzó külső is, akkor sokra megy a relatív fiatalságával...
máj. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

#4-el értek egyet.


Lehetőségei....kinézet...


Sokan a 40-eseket elképzelik ilyen kissé pocakosnak, löttyedtebb testűnek arcra 50-esnek....kb. mintha 80 éves lenne. De nem mind ilyen.


ÉS persze nagyon sokban függ a környezetétől, és, hogy hány barát ismerőse van, hol van lehetősége ismerkedni....


De biztos, hogy minden lehetőség a kor előrehaladtával csökken.

máj. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
30 évesen is, ha nem érik be a "maradékkal" akik eddig okkal maradtak szinglik
máj. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mintha mindenki selejtes lenne aki 30 felett egyedülálló..nemááár :)


Rengetegen szakítanak 30-as 40-es 50-es korosztályban is, 60 felett már többnyire özvegyek lesznek...


De mindenkinek megvan az esélye,.


sokan hosszú évekig 10 évig is benne vannak egy rossz kapcsolatban és nem lépnek ki...félnek h nem lesz más, vagy hová menjenek...

máj. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért lépett ki a kapcsolatból. Ha személyiség fejlődése rossz irányba haladt, amitől elviselhetetlen, bunkó, függő, akkor nagy valószínűséggel egyedül marad. Viszont 60 éves férfit is ismerek, aki párkapcsolatba kezdet, így ezt nem kortól tenném függővé.
máj. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%

Minél idősebb vagy, annál nehezebb normális nőt találni. Ez nagyjából 60 éves korig igaz ,mert utána sokan megözvegyülnek. De akkor meg már szerintem jobb egyedül, ha addig nem talál az ember párt.

40 felett elvált nőkkel érdemes kezdeni, de nagyon nem könnyű, ha nem vagy jóképű és biztos egzisztenciával rendelkező. Erre is van ellenpélda, mert van, aki 40+ is él bele a nagyvilágba, de azért a legtöbben már fel tudunk mutatni valamit, még ha a nagyját esetleg el is viszi egy válás.

A 40-es nők már nem akarnak filléreskedni, megnézik, hogy milyen munkád, autód van ,hol laksz. Ha anyádnál élsz, tragaccsal jársz, csak olyan nők állnak le veled, akinek a belső tulajdonságok fontosabbak a kényelmes életnél. Ami az én szempontomból sosem volt baj, mert nekem más értékrendű nő nem kell. De embere válogatja.

40 felett nem marad egyedül az ember. Egy év aktív próbálkozás után találtam meg azt a nőt, akivel érdemes tervezni. Digi-dugira lett volna lehetőség, de nem olyan könnyen, mint 10-20 évvel ez előtt.

máj. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

"A 40-es nők már nem akarnak filléreskedni, megnézik, hogy milyen munkád, autód van ,hol laksz. Ha anyádnál élsz, tragaccsal jársz, csak olyan nők állnak le veled, akinek a belső tulajdonságok fontosabbak a kényelmes életnél. Ami az én szempontomból sosem volt baj, mert nekem más értékrendű nő nem kell. De embere válogatja."


---> ezt már 20-as éveiktől kezdődően megnézik a nők.

máj. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!