Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, férfiak 40-45 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak 40-45 évesen válás után vagy hosszú párkapcsolatból kilépve nagy eséllyel már egyedül maradnak?

Figyelt kérdés
Igaz hogy az az időszak az életben már nem ugyanaz a fiatalos, önfeledt kor mint 20-as, korai 30-as évek?

máj. 24. 23:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%

Elso legfontosabb kerdes h akarsz e parkapcsolatot meg?

Ha igen es nyitot szemmel jarsz akkor talani fogsz. Korodtol fuggetlenul.


Legyel igenyes magaddal, elj, nem csak vegetalj, legyen tarsasagod, hobbid, pozitivan szemleld a vilagot.

Nalam ezek valtak be. 🙂

máj. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ez teljesen szerencse kérdése. Sajnos nagyon nagy az esély rá, hogy középkorú férfiak egyedül maradnak.

Nagyon sok a jóképű, szép férfi, és a nők arra hajtanak, de ez így természetes.

Egy nő, egy 5 ezer fős tömegből is pillanatok alatt kiszúrja a legszebb férfit.

máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
40 felett párt találni nem lehetetlen, de pokoli nehéz! Kevesebb az ismerkedési lehetőség és a potenciális jelölt. Komolyan vehető, mellé hozzád hasonló értékrendű és gondolkodású, számodra külső és belső tulajdonságokban egyaránt megfelelő emberre nehéz akadni, a kettőből egy általában hiányzik. Ahány ember, annyiféle és hozzá annyi élethelyzet, ez is mind befolyásolja az esélyeket.
máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13. 👍👍👍👍.

50 fölött meg még nehezebb.

Társat mindenki szeretne, de az életén, a komfort zónáján, a megszokott kis dolgain senki nem akar változtatni, és így nagyon nehéz.

máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Tudom, erről beszéltem, bár én nagyon alkalmazkodó vagyok, dehát egy kapcsolat két emberes dolog. Plussz nekem gyermekem is van.
máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy totálisan értelmetlen kérdés. Pl. itt vagyok én, 45 évesen, két egészséges, értelmes, szép gyerekkel, szerető családdal-barátokkal, jó és megbecsült munkával. Most éppen nincs senkim és nem szorongok azon, hogy "egyedül" vagyok. Sőt, nem érzem azt, hogy "kell" randiznom és/vagy alkalmiznom, mert úristen, felír a társadalom kapcsolatrendőre. Nincs szükségem olyan férfira, aki bosszant és nem tesz boldoggá, akinek én nem vagyok elég vagy éppen sok vagyok neki. Vagy éppen ő már eldöntötte, hogy két gyerek mellett úgysem fog menni, vagy az ő kis képzeletében, mondatszerkezetében valami beakadt. Olyan férfira van szükségem, akivel boldoggá tesszük egymást.
máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16.

Ez teljesen természetes és jó hozzáálás.

Az egyik társkereső appon engem is jelöltek több mint 10- en szimpatikusnak.

Én viszont egyikben sem látom azt, amit, és akit keresek.

Ezért inkább egydül, és kivárom a nagy durranàst.

máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nehéz 45 évesen. Jol nézek ki, adok magamra, egészséges vagyok és anyagilag jó helyzetben.
máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18.

Plussz a szerencse.

Ezt azért ne felejtsd ki semmikép, mert az álltalad felsorolt tulajdonságok sok mindenkire igazak ám.

Jó lenne ha ennyi elég lenne.

máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Akikre igazak a fenti tulajdonságok, és nem unintelligens ösztönlények, azok találnak maguknak új párt.

Foghatod a szerencse hiányára, ha neked nem sikerül, a te dolgod.

máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!