Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivan, ha arra születtem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Mivan, ha arra születtem, hogy egyedül maradjak.? Mikor fogom elengedni őt? Kicsit hosszú lesz, de örülnék, ha elolvasnád.

Figyelt kérdés

24éves vagyok, eddig egy párkapcsolatom volt, az három évig tartott de mint útólag kiderült, nem volt hozzám hűséges.

Több év külön lét után mégis újra próbáltam vele, 1,5 hónapig tartott most közöttünk a dolog, mikor fény derült arra, hogy újra együtt van azzal, akivel évekkel ezelőtt is megcsalt.

Újra egyedül maradtam..

Kezdődhet megint a depresszió..

Miért nem tudom mindezek ellenére sem elképzelni azt, hogy én mással legyek együtt?

Valami mindig ő hozzá fűz, nem tudom elengedni..

Pedig tudom, hogy sohasem fog már megváltozni.

És ha már ez így marad örökké..?

Szeretnék már boldog lenni, érezni azt, hogy szeretnek, hogy fontos vagyok.

De az ismerkedés egyszerűen nem megy.

Mi tévő legyek?


jún. 2. 14:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Több év külön lét után mégis újra próbáltam vele"

Azóta szenvedsz a legjobban, ugye?

Sajnos ennek vége.

Nem ő volt az igazi. Ővele majd csak most vagy később fogsz találkozni.

jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!