Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi azzal a probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi azzal a probléma, hogy valaki egyedül nem nagyon tud fogyni, izmosodni és ehhez neki egy társ kell?

Figyelt kérdés
Ketten könnyebb kimenni kocogni vagy terembe menni, egészségesen főzni, a közértben kitalálni, hogy milyen egészséges ételt vásároljanak, ketten motiváltabbak az emberek, mert minden ember társaslény. Amikor valaki párkapcsolatban van a rossz szokásai is átalakulnak, új kapuk nyílnak meg. Úgy vettem észre, hogy inkább akkor fogynak, izmosodnak az emberek hogyha kapcsolatban vannak és nem fordítva. Mikor az ember egyedül van akkor általában céltalan, szokásainak él, alig tud változtatni, mert nem elszigetelt lények vagyunk. Miért ciki, ha valaki ilyen célból keres társat?
jún. 19. 05:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Én vagyok ennek a kérdésnek az ellentetjére egy nagyon jó példa.


Aki "gyenge" és nem tud változtatni egyedül az a kapcsolatban sem fog. Ez a szomorú igazság.


Meg amúgy is, nem azért keresünk kapcsolatot, hogy valami előnyünk legyen emiatt. (Mint amiket írsz.)

jún. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mit jelent az hogy gyenge?
jún. 19. 06:00
 3/19 A kérdező kommentje:
Pedig pont az az igazság, hogy minden ember kapcsolatban tud igazán változtatni, mert ilyen a természetünk.
jún. 19. 06:02
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

A gyenge azt jelenti, hogy nincs elég akaraterőd. Nem attól fogsz fogyni, ha ott van melletted valaki, hanem hogyha elhatározod magad. Ha tetszik ha nem.


Minden más csak ócska kifogás.

jún. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Miért vallod ezt a neoliberális nézetet?
jún. 19. 06:08
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk mert saját magamon tapasztaltam meg?!


Senki nem fog neked igazat adni, maximum csak az olyan aki ugyan úgy csak a kifogásokat keresi.

jún. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

"Mi azzal a probléma, hogy valaki egyedül nem nagyon tud fogyni"


Az a probléma, hogy nincs akaraterőd és feltételhez kötöd mikor csinálsz valamit, ami ráadásul a te egészséges. Párkeresés így sokkal nehezebb lesz, hiszen kevesen keresnek koloncot a nyakukra, akit pesztrálni kell ahhoz, hogy cselekedjen és külsőleg is kevésbé fogsz tetszeni ha elhízott vagy,


"inkább akkor fogynak, izmosodnak az emberek hogyha kapcsolatban vannak "


Pont az ellenkezőjét látom, hogy kapcsolatban jobban elengedik magukat az emberek.


"Mikor az ember egyedül van akkor általában céltalan,"


Általában azért vannak az emberek egyedül, mert valami másra fókuszálnak, legyen tanulás, karrier, avagy kocka. Senki se tud kimozgatni az életvideledből, ha neked magadtól erre van igényed! Párkapcsolatban is max ideig óráig változnál, majd visszatérnél önmagadhoz.

jún. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%

Engem is csak egy másik tud motiválni.

Amig van párom sugárzom, amikor nincs mégcsak nem is sminkelek mert kinek minek. Ugy se érdekel senkit ha kover vagyok ha vékony.

En magam elfogadom ahogy vagyok.


Ha kapcwolatom van akkor leszek csak bomba. Amugy nem latom értelmét ha ugyis csak a falak lesnekm

jún. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szomorú hogy ilyen negatívan látjátok ezt és ennyire eszitek ezt a neoliberalizmust. Én inkább az ellentétét látom, minden olyan ismerősöm akinek párja lett sokkal céltudatosabb lett az élete, ha tetszik így lettek teljes emberek. Szoktam edzeni most is arra készülök, de sokkal jobban menne, hogyha lenne párom és nem egyedül kéne magamra főznöm, hanem erre is lenne partnerem. Mondjatok nemet a közösségellenes létidegen neoliberalizmusra!
jún. 19. 06:48
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Erre találták ki a személyi edzőt, az edzőtermet stb. Akit bármi miatt untat az egyedül kocogás, edzés az keres egy olyan társaságot, akikkel tudja csinalni. Ahogy az egészséges táplálkozás sem partner függő, ugyan úgy lelehet venni a polcról egyedül is. Nem az a két végelet létezik, hogy elszigetelve nem csinálom és kapcsolatban meg igen.

Én pl pint az a fajta vagyok, akinek kell a folyamatos motiválás 🤷🏼‍♀️, ezért járok csoportos edzésre ahol segítenek, együtt csináljuk, nem egyedül "szenvedek" hanem hasonszőrű társakkal, egymást húzzuk előre és fixen megvan mikor kell menni az edzésre, nem tudom halogatni, hogy jajj majd holnap, ma nincs kedvem, mert aznap van és ha nem megyek akkor buktam a pénzem is.

jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!