Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi azzal a probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi azzal a probléma, hogy valaki egyedül nem nagyon tud fogyni, izmosodni és ehhez neki egy társ kell?

Figyelt kérdés
Ketten könnyebb kimenni kocogni vagy terembe menni, egészségesen főzni, a közértben kitalálni, hogy milyen egészséges ételt vásároljanak, ketten motiváltabbak az emberek, mert minden ember társaslény. Amikor valaki párkapcsolatban van a rossz szokásai is átalakulnak, új kapuk nyílnak meg. Úgy vettem észre, hogy inkább akkor fogynak, izmosodnak az emberek hogyha kapcsolatban vannak és nem fordítva. Mikor az ember egyedül van akkor általában céltalan, szokásainak él, alig tud változtatni, mert nem elszigetelt lények vagyunk. Miért ciki, ha valaki ilyen célból keres társat?
jún. 19. 05:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8%

"Meg amúgy is, nem azért keresünk kapcsolatot, hogy valami előnyünk legyen emiatt"


Igen, csakis azért, hogy hátrányunk legyen, vagy akkor mi másért?

Még egy ilyen debil eszmefuttatást...


Egy párkapcsolat egy hatalmas előny, az élet minden területén, különben mi a francnak akarnánk?


Egy párkapcsolat mindenhez jó motiváció.


Mondjuk a lecsúszott, pesszimista, egy párkapcsolatot általánosító negatív értelemben emberkék inkább engedjék el ezt a témát...

jún. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%

Igen, társ...mondjuk egy diabetikus, egyebb orvos és egy edző.

A legtöbb ember sztm meg inkább hízik kapcsolatban.

jún. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem aki itt általnosít az te vagy és a kérdező.


Semmi nem fog változni az ilyen embereknél. Hiába hiszitek ezt. A párkapcsolatot pedig továbbra sem csak azért kell keresni, mert előnyöket remélünk tőle. Ez közel sem jelenti azt amit feltételeztél..


De minek is beszélek, éljetek csak álomvilágban aztán majd hogyha egyszer lesz kapcsolatotok akkor nagyot koppantok, hogy magától semmi nem fog változni és ugyan olyanok vagytok. Motiváció ide vagy oda.

jún. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
Figyelj, egy motivációhoz nem kell társ. Ezt csak az vallja aki nem céltudatos. Ha nem tetszel senkinek az nem fog a párod lenni, hogy jaaaj akkor majd együtt megoldjuk és jobb formában leszel. Ha lenne párod akkor meg azon lennél, hogy jaj hát minek törjem magam ha így is tetszem neki. Akkor meg ellustulsz. Azért hogy valami sikerüljön, tenni kell.
jún. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%
Persze, motiválgathatja egymást egy kövér pár, de az első mosolyszünetnél az egyik rohan a mekibe, a másik a cukrászdába. Na meg ott lesz az érzés, hogy ha így is összejött veled akkor minek szenvednél?
jún. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

1-est adom, szintén saját tapasztalat.


15 évig cigiztem gimis koromtól kezdve. Gimi végén lett egy barátnőm aki nem dohányzott, és nem is nagyon rajongott azért, hogy én cigizek.

Szóval a kedvéért "leszoktam", de legalábbis amíg találkoztunk, addig nem gyújtottam rá.

Amint szakítottunk, már vettem is a következő dobozzal. Mert nem én akartam leszokni, csak nem akartam elveszíteni a barátnőmet.

Aztán sokkal később teljesen egyedülállóként magamtól jött a késztetés. ELőször e-cigivel helyettesítettem majd azt is elhagytam. Azóta sem gyújtottam rá sem kapcsolatban, sem egyedülállóként.



Általánosságban igaz, hogy külső behatás csak ideiglenes változást tud hozni, belső motiváció nélkül amint megszűnik a kényszerítő körülmény, visszatérsz a régi kerékvágásba.

jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

Az hogy én nem piócát keresek.

Sz4rni is együtt menjünk, mert könnyebben kinyomja? Vagy mi?

Egy életképtelen, önállótlan lúzer az ilyen. Egy kolonc..


Kocogni, edzeni egyedül szeretek. Nem beszélgetni megyek.

Főzni nem a boltban fogom kitalálni, hogy mit akarok. Alapból úgy megyek boltba, hogy tudom mit szeretnék venni. Nincs is idegesítőbb annál, ha órákat nyomorékoskodunk egy tescoban mintha valami plázában lennénk..

jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%

Még egy dolog, 16-os vagyok.


Tegyük fel egy új Opel Insigniát szeretnél vásárolni, bemész a szalonba. Az ügyintéző kivisz az udvarra, rámutat egy 1983-as Kadett-re, hogy tessék itt van, ha eleget mész vele, egy idő után át fog változni egy 2024-es Insigniává.


Te nem röhögnéd ki? :D

jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
92%

Erre találták ki az edzőtermeket, fórumokat, ahol találhatsz társakat.


Már megint ott tartunk, hogy a párunk legyen az ingyen szolgáltató.


Én edzek, de egyedül, és nem kérek hozzá társat. A kaját sem mérem ki másnak, csak magamnak. Ezeket meg kell tanulnod magadnak, és ezekhez nem kell társ.


Nem szégyen, ha te olyan vagy, akit motivál a másik, de az általánosítás miatt gáz vagy.

jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!