Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló férfiak! Örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló férfiak! Örökre egyedül vs nő aki csak a pénzed miatt van veled, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Ha kizárólag csak ez a két opciód lenne


1) Egyedül meghalni, teljesen magányosan. Mivel férfi vagy, ezért egyedülállónak lenni értelemszerűen azt is jelenti, hogy szex sincs (kivéve a prostikat, de csak azt), tehát nem játszik az az opció sem ami a nőknél, hogy "igen egyedülálló vagyok, de amúgy itt-ott lefekszem alkalmira valakivel".


2) A másik opció, hogy olyan nőt vesztek el feleségül, vagy vagytok vele tartós párkapcsolatban, aki legelső sorban anyagi érdek miatt van veletek. Pl olyasmire gondolok, hogy el kell tartani vagy azért mert nálad lakik és neki így kifizetődőbb mint neki fizetnie a lakbért+kaját stb. Tehát végülis golddigger, de nem az a fajta mint amiket a tévében mutatnak pl a "feleségek luxuskivitelben" meg hasonló szenny műsorokban, tehát nem kell évi négyszer maldív-szigeteki 5 csillagos nyaralásokra vinni, és azért sem fog hisztizni, hogy félmillás táskákat vegyél neki. De mégiscsak neked kell eltartanod...


KIZÁRÓLAG ez a két opciód van.

Tehát olyasmiket kérlek ne irkáljon senki, hogy "olvass sok könyvet, menj ki sportolni és meglátod azonnal odajön egy topmodell hozzád és szétteszi a lábait" de olyasmikre sem vagyok kíváncsi, hogy "higgy magadban, íratkozz be önismereti tréningekre meg lájfkócsokra és bizony azonnal milliárdos leszel és egy karikacsapásra megoldódik minden próblémád" stb.

Szóval a valóság talaján maradva, két lábon állva a realitások mezején ez a két opció közül melyiket választanád?



jún. 23. 14:20
A kérdező szavazást indított:
Inkább egyedül, magányos maradnék (szex nélkül - nő nélkül)
Kapcsolatban, nem lennék magányos, de olyan nővel aki elsősorban anyagi okok miatt van velem
Nő vagyok - a kérdés nem releváns számomra - (kérlek ne írj, ha mocskolódni akarsz ellenem, tedd privátban légyszi)
30 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
52%

"KIZÁRÓLAG ez a két opciód van."


Ilyen élethelyzet soha nincs, maximum egy hibás, beszűkült gondolkodás (és ami ezzel együtt jár: valóságérzékelés) végeredménye. Az élet ennél mindig bonyolultabb, változatosabb, így a lehetőségek száma is több ennél.

jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
24%

A nő egy jutalom a férfi életében ha sikeres és sosem lesz egy igazi társ.


ha jól nézel ki,

ha jól keresel,

ha jól nézel ki,

ha gazdag vagy,

és ha jól nézel ki


Akkor kellesz a nőknek, de ha valami okokból fogva megcsúszol ezeken a területeken akkor lelépnek.


Tisztelet a kivételnek, de ez az életszerűbb hozzáállás.

jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%

Idióta vagy


Üdv, egy egyedülálló férfi

jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

#1


Nem mindenkinél. Vannak olyan "szintek" akiknél kb csak ez van. Tudod nem mindenki van olyan szerencsés helyzetben, mint az ide feljáró Adoniszok. Amióta a világ világ mindig vannak győztesek és vesztesek is. Ez alól senki nem bírja kihúzni magát (férfiakra gondolok). Tehát csak mert úgy alakult az életed, hogy te pont szerencsés vagy és nyertes vagy, ez nem jelenti azt, hogy mindenki ugyanolyan szerencsés helyzetben van.


A kérdés nem arról szólt, hogy te mekkora király vagy. Igen, felfogtam, hogy minden nő téged akar és ilyen hűdemilyen nagy casanova vagy.


De most ez a kérdés nem a te fényezésedről szól, hanem azokhoz, akik hasonló élethelyzetben vannak, vagy inkább úgy írom hasonló "szinten". Tehát ezen a szinten lévő férfiaknak szól ez a kérdés.


Nem érdekelnek azok a válaszok, hogy "haha, te hülye vagy kérdező! Tegnap tíz nővel szexeltem! Mindig van bőven opció!"

jún. 23. 14:29
 5/32 anonim ***** válasza:
70%

A második opciót választanám ha elég jól néz ki.

Egésszen addig lennék venne ebben a kapcsolatban ameddig az érdekeim ezt kívánják.

Ezt nem érzem egyébként egy annyira rossz felállásnak, mindkét fél megkapja amit akar.

jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
54%

Simán maradnak egyedül álló.

Jelenleg boldog párkapcsolatban vagyok és nem is tudnám elképzelni mással az életem. Ha ez nem működne akkor maradnék egyedülálló mintsem hogy eltartsak valakit. Ha azt veszem, hogy a nő azért van velem mert pénzem van és tartsam el azért hogy néha legyen egy kis sex vele, hat akkor maradok a fizetős lányoknál.

A plusz dolog ebben, bárhova utazhatok, csak magamról kell törődnöm. Nincs stresz, nincs plusz költekezés. Azt teszem amit akarok. Szóval igen. Inkább magányosan mind egy eltartott nővel aki nem engem hanem a pénzem szereti.


Ui. Jelenleg jó kapcsolatba vagyok és ez így tökéletes. Persze vannak nehéz napik, de tudom, hogy ő engem szeret és nem a pénzem. Így a gondok és kihívások is konyebbek. Az utazás és kaland együtt érdekesebb. Eddig ő az egyettlen akivel minden jól mukodik. Az eddigi kapcsolataimat mind felrugtam mert valóban úgy éreztem, hogy jobb egyedul.

jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
32%
Tegyük fel, hogy tényleg nincs más opció, akkor simán benne vagyok olyanban, hogy érdekből lenne velem. Elég jónak ígérkezik a karrierem és egyedül kevés lennék elkölteni, meg nem is lenne izgis.
jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#5


Alapvetően én is. Igazából valamilyen szinten már bele is nyugodtan ebbe, megbarátkoztam a gondolattal. Viszont számomra két feltétele lenne ennek:

1) Vállaljon gyereket, mert én senkinek sem fogom finanszírozni az otthon gubbasztását (rengeteg ilyet látok a környezetemben). Viszont ha vállal gyereket, akkor számomra az égvilágon semmi kivetnivalóm nem lenne azzal, hogy el kell tartanom (a gyerkőccel együtt). Amíg a gyerekem neveli, addig szívesen rászánok akármennyi pénzt is.

Az ilyen luxusmarhaságokat kivéve, és itt érünk a következő feltételhez

2) Normális értékrendje legyen és ne kezdje mondjuk rágni a fülem meg csapkodni az asztalt mert nem akarok neki venni tízezer frankos ékszereket, meg ne kezdjen hisztérikázni ha nem veszem meg neki minden hónapban az éppen aktuális legújabb iPhone-t.


Ugyanis volt már ilyen. Tehát volt párom, akit végülis én tartottam el, de amikor már pofátlanul sokat kezdett követelni, pl hogy vegyek neki ezerötszáz frankos telefonokat meg több száz frankot érő luxus parfümöket stb akkor dobtam.


Szóval ha nincsenek olyan igényeik, amik abszolút pénzkidobálós értelmetlen hülyeségek, de ő látott valami insta meg tiktokos influenszert és most neki is ez a heppje, akkor hagyjon békén. Olyan nőt "finanszíroznék" aki értelmes dolgokra költi a pénzem. Vagy aki az utolsó centem is a gyerekembe fekteti, nem mondjuk az ő műkörmösének.

Csak sajnos a közösségi média manapság sajnos brutális morális károkat okozott a társadalomban. Komplett generációk nőnek fel ilyen torz értékrendekkel. Egyrészt ma mar gyereket sem akar vállalni szinte senki, másrészt meg beléjük vannak agymosva ezek az "igények"


Nekem az egyik kedvenc idézetem, egy brit milliárdostól, hogy "A luxus azért lett kitalálva, hogy szegénységben tartson."

Erre nagyon sok életpéldát látok. Pl mindenki ismeri azt amikor a "norvég" sokgyermekes családban a pénzt lízíngelt bmw-re költik, mert "nekik igényeik vannak" és a végén ugyanúgy szegénységben maradnak, mert a pénz mind elment a luxusra.


Szóval igen, én szívesen eltartanék egy nőt, ha gyereket vállal, akkor meg pláne nem sajnálnék akármennyi pénzt sem. De csak akkor ha ilyen luxus igények nélküli.


Ez az én véleményem.


Nyilván kíváncsi vagyok másokéra is, akik hasonló helyzetben vannak.

jún. 23. 15:05
 9/32 anonim ***** válasza:
51%

2.


Nem ezeken múlik. De nyilván, akinek rossz tapasztalatai vannak a nőkkel, az összes not maga helyett hibáztatja. :)

jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
69%

#5 vagyok.

Gyereket nem akarok, egy ilyen kapcsolatban meg pláne nem. Simán lelépne utánna meg 18+ évig fizethetném a gyerektartás.

A kettes tipusú nő csakis azért kellene, hogy élvezzük az életet, utazgassunk lássunk világot és jókat szexeljünk.


Szerintem veled annyi a gond, hogy nem tiszteled saját magadat és a lehetőségeket az életben úgy fogod fel mintha nem lenne más opció és neked csak ez jutott.

Ez nem így van.

Az életben az egyik legfontosabb dolog, hogy mindíg legyen terved és ne csak sodródj amerre az élet visz.

jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!