Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló férfiak! Örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló férfiak! Örökre egyedül vs nő aki csak a pénzed miatt van veled, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Ha kizárólag csak ez a két opciód lenne


1) Egyedül meghalni, teljesen magányosan. Mivel férfi vagy, ezért egyedülállónak lenni értelemszerűen azt is jelenti, hogy szex sincs (kivéve a prostikat, de csak azt), tehát nem játszik az az opció sem ami a nőknél, hogy "igen egyedülálló vagyok, de amúgy itt-ott lefekszem alkalmira valakivel".


2) A másik opció, hogy olyan nőt vesztek el feleségül, vagy vagytok vele tartós párkapcsolatban, aki legelső sorban anyagi érdek miatt van veletek. Pl olyasmire gondolok, hogy el kell tartani vagy azért mert nálad lakik és neki így kifizetődőbb mint neki fizetnie a lakbért+kaját stb. Tehát végülis golddigger, de nem az a fajta mint amiket a tévében mutatnak pl a "feleségek luxuskivitelben" meg hasonló szenny műsorokban, tehát nem kell évi négyszer maldív-szigeteki 5 csillagos nyaralásokra vinni, és azért sem fog hisztizni, hogy félmillás táskákat vegyél neki. De mégiscsak neked kell eltartanod...


KIZÁRÓLAG ez a két opciód van.

Tehát olyasmiket kérlek ne irkáljon senki, hogy "olvass sok könyvet, menj ki sportolni és meglátod azonnal odajön egy topmodell hozzád és szétteszi a lábait" de olyasmikre sem vagyok kíváncsi, hogy "higgy magadban, íratkozz be önismereti tréningekre meg lájfkócsokra és bizony azonnal milliárdos leszel és egy karikacsapásra megoldódik minden próblémád" stb.

Szóval a valóság talaján maradva, két lábon állva a realitások mezején ez a két opció közül melyiket választanád?



jún. 23. 14:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%

Ha a no szamomra megfelelo, egy hullamhosszon vagyunk, akkor a 2.



40F incel

jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
13%

Lehet hogy én vagyok egyszerű lélek, de ha csak ebből a két opcióból lehet választani akkor már inkább az érdekkapcsolat.

Az ember alapvetően társas lény, és igényünk van a társunkkal a szexualitásra is.

Kérdező: gondolom még fiatal lehetsz, ha lesz több élettapasztalatod akkor már jobban ki tudod majd szűrni az "aranyásókat".

Annyit szólnék még a témához, hogy akit igazán szeretek arra abszolút nem érdekel hogy mennyit költök...

jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Senior Séf ***** válasza:
75%

Szeretném, ha a pénzemért szeretne a nő, mert az azt jelentené, hogy van pénzem...D

Persze ez csak koncepció, hiszen 16 éves korom óta, vagyis csaknem 50 éve volt/van párom. (Időnként több is, mint illenék.)

jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező akkor összegezünk. Valószínűleg keveset keresel vagy maximum az átlagot és úgy akarsz egy barátnőt aki pénzedért van, hogy te csak egy átlagos életszínvonalat tudsz nyújtani neki. Hát édesfiam ez nem így működik. Ha egy nő a pénz miatt van a pasival akkor a pasi minimum egy kicsivel jobb az átlagnál és belefér neki évi 3-4 nyaralás,drága ékszerek és, hogy ha nem is havonta de azért időnként elhalmozza drága ajándékokkal.


Ilyen mentalitással kb a hajléktlan szállókon,cigánysorokon vagy egyéb putri helyeken keresd a párod és ott lehet ott találni fogsz valami buta tyúkot aki már egy átlagos életszínvonaltól el van ájulva.

jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
El tudok tartani egy nőt, ha csak ezen múlik
jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
56%

Kapcsolatban vagyok, és általában volt mindig barátnőm. Mivel tudom, hogy milyen szerelmesnek lenni, és szeretve lenni, emiatt inkább egyedül élnék, mint hogy érdekből legyen mellettem valaki. Nem tudna boldoggá tenni.

Inkább utasitson vissza 100 nő.

jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

#14


Ha keveset keresnék, akkor nyilván nem tudnék eltartani egy nőt gyerekkel együtt. Ez logikus.


"Ilyen mentalitással kb a hajléktlan szállókon,cigánysorokon vagy egyéb putri helyeken keresd a párod és ott lehet ott találni fogsz valami buta tyúkot aki már egy átlagos életszínvonaltól el van ájulva."


- Utálom ezt a gusztustalan leereszkedő lenéző mentalitást. Azok az emberek, ugyanolyan emberek mint te. Csak mert nincs pénzük, még nem lesznek értéktelenebbek pl hozzád képest.


Ilyen mentálissal inkább egy ilyen nőt vennék el mint pl olyat aki úgy gondolkodik és tekint másokra mint te.

jún. 23. 17:30
 18/32 anonim ***** válasza:
55%

Azt remélem mindenki tudja, hogy nem csak a ronda férfiak azok, akiknek pénzük van 😀


Tudom hogy divat tárgyiasítani a nőket és az internetes világban mindenki azt hiszi, hogy pénzen minden megvehető, de ez k.rvára tévedés. Ha hányinger vagy, nem fog leállni veled 1 nő sem csak azért mert pénzed van.


Ha meg jó nő, akkor ez hatványozottan igaz.


Ez ugyanolyan kognitív torzítás, hogy a szépek azok buták, a rondák pedig intelligensek és okosak.


Ugyanúgy van böszme ronda, mint szép okos mint ahogy van gazdag szép és csóró ronda.

jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
21%

Logikus hogy a 2es.

Mindig is ez történt.

Ez az alap felállás.

1x voltam súlyos beteg,kórházi àpolt, úgy nézett ki megdöglöm... A nő azonnal elhagyott.

De vettem másikat.

jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
66%

Ez a 2es opció elég elnagyoltan van leírva. Abból indul ki hogy a nő "elsősorban anyagi megfontolásból van veled", tehát "egyfajta golddigger" de nem az a luxus kategória". (Címben egyenes az szerepel hogy csak a pénz miatt van veled)



De később a válaszolók akik ezt választják már olyanokat írnak hogy "azért valásztanám a 2est hogy utazzunk és jókat szexeljünk", meg pl a 40fingcel azt írta hogy "a 2est választaná ha egy hullámhosszon vannak a nővel".


A kérdés címében az szerepel hogy "csak a pénzedért van veled". Ehhez képest itt több válaszoló abból indul ki hogy a "jó nővel majd jókat szexelnek". De most akkor vonzódik hozzátok mégis? Mert azt nem egészen értem hogy ha csak a pénzedért van veled és amúgy az arcod, tested, személyiséged, szexuális energiád nem tetszik neki abból hogy lesz jókat szexelés:D. Elég hogy eljátsza a szerepet? De azt egy prosti is meg tudja csinálni, ahhoz minek ezt a kutya komédiát megszervezni.


Meg a 40fincel írta hogy egy hullámhosszon lennének a csajjal. De ez része a felállásnak? Eleve hogy értelmezhető az "egy hullámhosszon vagyunk" egy ilyen kapcsolatban? Egy ilyen kapcsolat kvázi prostitúció, minden azon múlik hogy teljesíted-e az anyagi igényeit, leegyszerűsítve akkor lesztek "egy hullámhosszon" ha fizeted neki amit akar, ez egy full ingatag helyzet, egy csettintésre xétbaxódhat az egész életmód.


Meg amit írt a kérdező hogy dobta a volt csaját mert annak túl nagy anyagi igényei lettek. De egy ilyen kapcsolatban mi a garancia hogy nem végződik 95%ban ezzel? Érted leírtad hogy a csaj "csak a pénzedért van veled" (ez van a kérdés címében is), semmi mást nem tudsz neki adni mert ebben a kapcsolatban nincs több. Akkor miért ne állna hozzá úgy hogy ameddig ez megvan addig leszedem róla amit csak lehet mást úgyse kapok tőle. Most nyilván pl egy Meszaros Lőrinc stb szintnél egy golddigger is megáll mert az egy iszonyú magas színvonal folyamatosan, de a kérdező nyilván nem ez a kategória hiszen fel-1millios dolgok miatt már kirakta a csaját.


Szóval az egész 2es opció elég zavaros, több ember itt többféle dolgot ért bele és ez befolyásolja a válaszadást.

jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!