Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen sikere van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen sikere van egy átlagos nőnek ha képes a hozzá egy szinten lévő átlagos férfiakhoz vonzódni?

Figyelt kérdés
Van egy teljesen átlagos picit duci (ilyen 75 kg. kb. a 165 cmhez) ismerős nő. A nőnek valóban kevésbé számít a külső simán összejön ilyen szemüveges, kicsit kopaszodó, alacsony apatestű férfival, aki nem olyan vonzó típus, ha vége is a kapcsolatának egy hónapon belül talál magának pár. Szerintem a nők azért szinglik hosszú időn keresztül mert náluk sokkal jobb pasit szeretnének, nem tudom hogy jól látom e
jún. 29. 10:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a nők többségét totálisan hidegen hagyja a férfiak külseje. A szép nők kva ronda pasi kkal is együtt vannak a pénzért, az átlagos nőknek Meg muszáj beérniük a csóró atlagosakkal…
jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
48%

13 amúgy ez is igaz sokszor


[link]


Ez a kő átlagos csaj egy modell pasival van együtt… hihetetlen

jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
69%
16 vagy mondjuk vannak olyan modell külsejű csajok is akik nagyon finnyásak ezért nem tudnak hozzáérni nem nagyon jó pasihoz…
jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

A megalkuvás nem siker.

Nyilván azért van ilyen palikkal, mert a jobbaknál esélye nincs.


"Míg akik nagyon jól kinéző csajok,azok sokszor már unják a külsőségeket,mert úgyis összejöhetnek bárkivel,egy idő után megunják a felszínes,jól kinéző férfiakat és inkább a belső tulajdonságokat keresik"


Ne haragudj ez nevetséges, nem tudom hol látsz te ilyet.

Hülye lenne egy jó csaj alább adni a külsőből, nincs rászorulva.

jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
57%
24 a jó csajok 90 százaléka nem a kulsobol nem akar alább adni hanem a pénzből
jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kérdés, kinek mi a siker. Nekem az nem siker kategória, hogy vki havonta váltogatja a pasijait, meg mindig van neki, csak más. Nekem az a siker, ha jól választok és évekig együtt vagyunk vkivel. Amúgy meg a vonzalom sem úgy működik, hogy vki az átlagosakhoz vonzódik mint kollektív halmazhoz, vagy a szexikhez... én pl. tudok vonzódni nálam szintezés / objektív vizsgálat szerint jobbakhoz, hasonló szintűekhez meg rondábbakhoz is, mert nem e szerint "válogatok", hanem kisugárzás szerint... meg vannak dolgok, amik tetszenek (pl. hullámos haj) és vannak dolgok, amik nem (pl. Channing Tatum jellegű arcberendezés).

Nyilván annak nagyobb esélye lesz a sikerre, aki társadalom által közepesnek tartott emberként nemcsak a társadalom által top10esnek tartott emberekhez (nem az egész kollektív halmazt értem ez alatt, hanem hogy mindenki közízlés szerint jól néz ki, akihez vonzódik) képes vonzódni, mint aki igen, mert az emberek többsége hajlamos saját szintjén vagy felülválasztani nemtől függetlenül.

júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!