Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfiként megéri még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiként megéri még társkeresőn próbálkozni?

Figyelt kérdés

Átlagos életem van.Meló egy logisztikai cégnél egy suabás lakás kis Suzuki meg buszbérlet.Sportolok járok futni meg biciklizni.

Sok helyen megkapom hogy jajj helyes vagyok meg minden de nincs bennem az a kis plusz amit egy kapcsolatban keresnének.

Itt vége is mindig a beszélgetésnek.

Akkor hol érdemes próbálkozni ha szeretném hogy barátnőm legyen?


jún. 27. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
NEM! CSak önámítás. 70% férfi a társkeresőkön, a fennlévő nők nagy része is kamuprofil vagy bot (gépi szar). Aki mégis élő ember és aktív, nem téged fog választani mert iszonyat "simpelés" megy, egy átlag csaj simán összefeküdhet a legjobb pasikkal is. Meg amúgy is csak szexpartner kereső a jó pasiknak, jó/közepes csajoknak egy ilyen app.
jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem igazán. 120 kilós nők vannak, de már ők is komoly kapcsolatot keresnek. Vicc az egész.
jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Ez akar lenni a napi "jajmilyenhatalmasamagyarnőkelvárása" kérdés?


Gondolom mindjárt jönni fog a duma, hogy lehetetlen őket egy egyszerű férfi embernek teljesíteni.

jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Legjobb, akivel most beszélek, ügyvédként a fél életét ledolgozza, és azt írja, hogy nehéz ismerkedni, FŐLEG az interneten. Miről beszél? 1 napig nem ír, mindig csak este. És ő hivatkozik arra, hogy nehéz neten? Pont hogy neten lenne könnyű, inkább vele van a baj, de még nem osztottam ki. De ha sokáig csinálja ezt, és nem indul be a rendes beszélgetés, akkor elmondom majd ennek-annak. És ő ügyvéd... jajj, legalább bolti eladó vagy kozmetikus lenne, ennyit az értelmiségről.
jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Vagy most egy nő válasza:


-Merre laksz Pesten?

-Igen Pesten. Te?


Ki volt neki írva, hogy Budapest, tehát gondoltam, hogy itt lakik... arra voltam kíváncsi, merre, mert Hűvösvölgytől Ferihegyig elég nagy a város. Úgyhogy futnom kellett még egy kört, hogy a 125. kerületben lakom és ő a 264-ben vagy sem. Na, mindegy, van időm...

jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Négyes köszi. 👍

A hármas előre siránkozósa után ez kellett, mint egy falat kenyér. És elhisszük, hogy ez nálad szívből jött.

jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Most már az is baj, ha dolgozik valaki, és nem a telefonját buzulja. Inkább hívnád el találkozni, mint chatelgetsz vele. Halál chatelgetne.
jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem
jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Férfiként eleve tökéletesen kell kinézned ahhoz, hogy egy társkeresőn valaha matched legyen, vagy elolvassa valaki az üzenetedet. Az anyagi helyzeted pedig minden nőnél kizáró ok, akár társkeresőn, akár élőben ismerkedsz.
jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem 2020-2022 között volt match csak éppen nem válaszoltak a nők vagy csak alig. Azóta semmi! pár év alatt ennyit öregedtem volna vagy csak híztam pár kg-ot az lehet a probléma?
jún. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!