Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen sikere van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen sikere van egy átlagos nőnek ha képes a hozzá egy szinten lévő átlagos férfiakhoz vonzódni?

Figyelt kérdés
Van egy teljesen átlagos picit duci (ilyen 75 kg. kb. a 165 cmhez) ismerős nő. A nőnek valóban kevésbé számít a külső simán összejön ilyen szemüveges, kicsit kopaszodó, alacsony apatestű férfival, aki nem olyan vonzó típus, ha vége is a kapcsolatának egy hónapon belül talál magának pár. Szerintem a nők azért szinglik hosszú időn keresztül mert náluk sokkal jobb pasit szeretnének, nem tudom hogy jól látom e
jún. 29. 10:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%

"Szerintem a nők azért szinglik hosszú időn keresztül mert náluk sokkal jobb pasit szeretnének, nem tudom hogy jól látom e."


Ez így van. Nyilván a nők ezt másképp fogalmazzák meg, de tulajdonképpen erről van szó.

jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
Vagy kapaszkodj meg, lehet azért szinglik, mert jól érzik magukat egyedül? Nem terrorizálja őket egy férfi sem, nem kell folyamatosan kompromisszumokat kötniük, nincs, aki megcsalja őket? Nem olyan rossz ám a szinglilét :D
jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%
Én is tudok ilyen nőket, nem is keveset. Szakítanak de egy két hét múlva már másik pasijuk van. Én meg örülök ha a 35 életévem alatt össze jöttem 2 nővel. A nőknek kedvez a társkeresés hiába sírnak hogy hulladék férfiak vannak.
jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én most olyan szingli nőkre gondolok akik keresik a párjukat, rajta vannak társkeresőn, fogadják a férfiak udvarlását, mert szeretnének kapcsolatot és mégis hosszú ideje keresik a párjukat
jún. 29. 10:34
 5/26 anonim ***** válasza:
65%

"nincs, aki megcsalja őket"

Vagy nincs akit megcsaljanak

Ez sokkal fontosabb szempont a számukra, az hogy a pasi mit csinál az annyira nem is fontos számukra, hiszen ennek nőként nincs nagy jelentősége. Férfiként azért nem mindegy hogy pl. kinek a gyerekét neveled fel amikor elvileg a tied, meg te fizeted

jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
3. Jó az is igaz hogy lehet hogy nekik sokkal könnyebben összejön de az tény hogy sokszor utána pár hónap múlva sokszor nagyobb a sírás mert elhagyják őket megcsalják őket , ghostingolnak stb
jún. 29. 10:36
 7/26 anonim ***** válasza:
60%
Nőként mondom igaz. Ami nekem jó, az a kevésbé csinos bnőmnek pl nem...neki magasabb a mérce már külsőleg is mint nekem. De van távolabbi ismerős is ilyen...ez van. De rám ifigykednek hogy milyen jó nekem és boldog vagyok 😂
jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
#5 persze nekem tökre nem fontos, hogy milyen ribikbe mártogatja a farkát a párom, nyugodtan fertőzzön is szét minden szarral. Te agysejtek nélkül születtél vagy csak elmenekültek tőled?
jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

#6: Mert a nők nem szokták megcsalni a párjukat vagy mi van?


A kérdésre a válasz pedig egyértelműen igen, most ha ő megelégszik tök ugyanazzal a szinttel, amit ő nyújt, akkor nyilván sokkal nagyobb az esélye annak, hogy összejöjjön valakivel.

jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, az a nőtípus, akit leírsz, konkrétan az igénytelen kategória. És nem a külsőségekre gondolok. Ugyanis egy párkapcsolatban nem az a lényeg, az csak a felszín.

Én is ismerek ilyet, ráadásul az a csaj még csak nem is átlagos, hanem kifejezetten nagyon jó nő, viszont rettenetes alacsony az önértékelése, és kb. bárkivel összejön, aki szóbaáll vele. Minden eddigi kapcsolata durva alulválasztás volt minden szempontból, és egyikből sem lépett ki addig, amíg nem volt új jelentkező, azaz nemcsak igénytelen, de kodependens is. Nem hiszem, hogy ez lenne a követendő példa.

Nekem pl. sosem volt szempont, hogy a választottam legyen hűdevonzó külsőre, viszont megvannak azok a sztenderdjeim, amikhez ragaszkodom, ellenkező esetben nem tudom magam jól érezni az adott pasival (intelligencia, humor, gyöngédség, megbízhatóság).

jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!