Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen sikere van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen sikere van egy átlagos nőnek ha képes a hozzá egy szinten lévő átlagos férfiakhoz vonzódni?

Figyelt kérdés
Van egy teljesen átlagos picit duci (ilyen 75 kg. kb. a 165 cmhez) ismerős nő. A nőnek valóban kevésbé számít a külső simán összejön ilyen szemüveges, kicsit kopaszodó, alacsony apatestű férfival, aki nem olyan vonzó típus, ha vége is a kapcsolatának egy hónapon belül talál magának pár. Szerintem a nők azért szinglik hosszú időn keresztül mert náluk sokkal jobb pasit szeretnének, nem tudom hogy jól látom e
jún. 29. 10:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
69%
Mégse veszi el senki hanem kidobják. Ez nem siker.
jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez a szintezős szöveg leràgott csont.

Nyilván annak adódik esélye teljes értékű kapcsolatra,aki önmagával is rendben van.Itt nagyon nem az a kérdés, hogy mi jut vagy mi jár, hanem a kapcsolat milyensége.Nagyon nem mindegy.

Ha holnap azt mondanàm, hogy oké,befeküdhet mellém egy nagy gyomrú,hiànyos fogú,alulművelt ember is, akkor nagy eséllyel hànyingerem tàmadna.Azért, mert én tanultam,edzek, bőven megütöm kívül -belül az àtlag kategóriàt.Ugyanakkor tudom azt is, hogy nem feltétlenül topmanager lesz a pàrom,de ez is benne van a pakliban,ha/és amennyiben szeret, tisztel,becsül valamiért, illetve fordítva is.Ez nem fekete meg fehér.

jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
71%
Az átlagos nőknek a top pasiknál is sikerük van. Egy legalább 10 kilós súlyfelesleggel rendelkező női ismerősömet helyes fiatal uszó sportoló srác kezelgeti.
jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
13. Szexelni igen, kezelgetni de kapcsolatra már nem biztos hogy akarná vagy csalná mellette
jún. 29. 11:17
 15/26 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk azt még tegyük hozzá, hogy ahogy fentebb írtàk, azért a szingli lét sok esetben klasszabb tud lenni, mint mondjuk a megalkuvás.

Tehát csak azért ne szedjünk màr fel valami gyökeret,mert jaj,hàt én nem Cindy Crawford vagyok, csak egy hatvan kilós pultos, juj,mi lesz...

jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
49%

Személyfüggő,de azt figyeltem meg,hogy főleg olyan nők nézik nagyon a külsőségeket, akik amúgy nem néznek ki annyira jól, mert számukra az nagy dolog,ha egy jó külsejű férfi leáll velük.

Míg akik nagyon jól kinéző csajok,azok sokszor már unják a külsőségeket,mert úgyis összejöhetnek bárkivel,egy idő után megunják a felszínes,jól kinéző férfiakat és inkább a belső tulajdonságokat keresik,ami persze nem zárja ki,h külsőre is jól nézzen ki,de azt figyeltem meg,hogy ez sokuknál egyre kevésbé szempont.

Általában mindenkinek az kell,amit nehezen kaphat meg.

jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Meg azt sem lehet kijelenteni, hogy ha az illetőnek fullos pasija van, biztos csak kezelgeti a lànyt, ugyanis bőven akad ellenpélda,ha valaki nyitott szemmel jàr!...
jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
60%

"persze nekem tökre nem fontos, hogy milyen ribikbe mártogatja a farkát a párom, nyugodtan fertőzzön is szét minden szarral."

Neked lehet fontos, és nekem is az, azonban a nők egy nem kis részének annyira nem számít ez.

Simán elnézik hogy csalják őket a hátuk mögött, pedig tudnak róla.

Férfiak esetében is van hogy elnézik, de csakis a legalja akinek semmi önbecsülése nincsen.

Pedig a nemi betegségek kockázata tényleg elég fontos dolog.

Nem is értem én sem hogy lehet fertőzések kockázatának kitenni a párodat (tudtán kívűl persze) akit elvileg szeretsz?

Szóval egyetértek, de a helyzet durvább.

jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%
170/58 vagyok, DE nagyon nem szép arcú, emiatt egy afféle kimondatlan közmegállapodás szerint nekem a legeslegalja lenne a szintem. Ja, annál tényleg jobbat szeretnék... 😏 Nyilván ha elfogadnám, egy pillanatig nem lennék egyedül, lemennék a helyi kocsmába, odaülnék 59 éves, több füle van, mint foga, nem csak a piától és a cigitől büdös, rendkívül értelmes Józsihoz, imádna.
jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
23%

"Nyilván ha elfogadnám, egy pillanatig nem lennék egyedül, lemennék a helyi kocsmába, odaülnék 59 éves, több füle van, mint foga, nem csak a piától és a cigitől büdös, rendkívül értelmes Józsihoz, imádna."

Szokásos femcel mese...

Mivel a kövérek sokak számára vonzóak valamiért ezért vegyünk olyan példákat ahol szimplán csúnya nőröl van szó, nem csak elhízottról.

Kivétel nélkül mindnek akadt pasija vagy hozzá illő udvarlója az ismerősi körömben, és nem az általad leírtak. Az általad leírt férfitípusnál ugyanis az a baj hogy abszolút hozzád sem illő férfit hozol fel, akiket nyilván nem ajánlana neked senki sem. Most akkor vegyünk téged: Legfeljebb középkorú nő akinek vélhetően a fogai is megvannak még, és remélhetőleg nem durván alkoholista, ja és a 8 általános is megvan. Ebben az esetben hozzád nem illik a leírt férfitípus, de hazugság is azt állítani hogy csak ez jut.

Lefogadom hogy ha a te hozzád illő korodbeli vagy fiatalabb nyomi srácok próbálkoznának be nálad élből elhajtanád. Ugyanis ez a tapasztalatom. Nem én vagyok ilyen nyomi, hanem pusztán megfigyeltem amikor a nyomi kissrác bepróbálkozott a szintjén lévő ronda nyomi csajnál, az pedig elhajtotta. Én persze jó lettem volna neki, de abból nem evett, nekem nem ő az én szintem.

Szóval abszolút hiteltelen vagy, ha tényleg beérnéd a szinteddel, már régen felszedtek volna, ha más nem itt a Gykn

jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!