Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ismerkedésnél hogy egy jó pasinak tepernek a lányok hívják keresik míg egy átlagos pasinak alig jön össze valami vagy sokszor pár randi után offolják a pasit?

Figyelt kérdés
jún. 1. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Én semmilyen pasit nem kerestem soha, soha senki után nem tepertem.Teljesen leszarom, hogy egy "10/10 szexisten" vagy csak átlagos.
jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Miért van az, hogy egy jó csajnak tepernek a fiúk...?!
jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted miért van ez?

Tényleg nem tudod a választ?

jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

A jó külső előny, de önmagában de nem minden. Ha egy pasi jól néz ki, de súlyos önbizalomhiánya van, a nők kiábrándulnak belőle.

Ha egy átlagos pasi magabiztos, domináns, sikere lesz.

jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Azt aki teper azt sosem veszik komolyan, max kihasználják.
jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Miért van az, hogy a pasik a 20 éves bomba nőkre hajtanak?

Brühühü

jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Ehhez most tényleg gondolkodnod kell?
jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Őőőő... Mert jó pasi??? 🤷🤦
jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Mert a külső fontosabb lett mint a belső. A belső értékek már lassan nem is számítanak a nőknek, sőt, olyannal, hogy kedves, hűséges, odaadó, ragaszkodó, törődő, ezek mind negatív tulajdonságok lettek egy, szóval ezeknek az ellentéte lett az, ami a nőknek pozitív tulajdonság.


Ennyire egyszerű, a külső felértékeli a belsőt, majd pár év múlva lecseng ez is, jön egy új irányzat....


Régen az emo volt, aztán jöttek a swagek, yolok, utána jött a szürke, Edward, meg Mr Szürke, jött egy ilyen elegáns jóképű, jótestű "férfi" irányzat, aztán jött az, ami most van, jóképűség, férfias sportos, kidolgozott test....majd ezután is jön valami....korszakok jönnek mennek....


Mikor én kezdtem a csajozást, akkor a "férfi" ideál...átlagosan mondom, tehát a vékonyabb, már lányosabb "férfiak" voltak a menők, nagy sikerem is volt, mondjuk azóta eltelt vagy 15 év, de én maradtam ugyanolyan, vékonyabb, férfiatlanabbúl nézek ki, mint kb régen az emok.


Most azt látom, hogy a maszkulin pasiknak van előnyük, az ilyen igazi jóképű, vagy csibészesen jóképű, férfias testű pasik a nyerők, széles háttal és vállakkal, nagy kidolgozott szállás karokkal, izmos vádlival, dús hajjal, stb.


Sajnos több korszakváltást is átéltem, valahogy azt érzem, hogy régen a belső érték azért nagyon is dominált a nőknél, 10-15 év ezelőtti kérdéseket is vissza böngésztem, és teljesen máshogy álltak a nők itt is a férfiakhoz, nekem pl 5 párkapcsolatom kotődött itt, simán rám írtak, hogy érdekes a válaszom, vagy ha valaki rá írtál válaszolt, érdeklődött....most meg?

Minden bizonnyal ez a korszak, míg lecseng, ehhez sokkal több idő fog kelleni, mint az összes többihez, mert a média, legyen az közösségi, vagy bármilyen más, mindenhol a tökéletes testet reklámozza, legyél szebb, vékonyabb, szebb bőrübb, dús hajúbb, izmosabb, férfiasabb stb, és a technika is rátesz, nap mint nap az arunkba tolja azt, hogy a külső mennyire fontos, hogy mennyire elengedhetetlen, hogy tökéletesen nézz ki, hogy tegyél érte, hogy legyél olyan mint az insta sztárok, tökéletes alakkal, tökéletes arccal, hajjal, kerek popsival stb stb....


Ezért alakult ez most így, hogy a nők ennyire elfersültek a valóságtól, ezért lett az, hogy a belső értéket már nem is észlelik, hanem csak a külső, akik észlelik is, azoknak meg a totál ellentét kell, ami pl egy családalapításhoz kell.


Én várom a váltást, kíváncsian nézem, szemlélem.

jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
9es sok duma
jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!