Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti mit kerestek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mit kerestek egy nőben?

Figyelt kérdés

Sokadik alkalommal gondolkodom el a kérdésen, ugyanis egy olyan férfi szakított velem pár hónap után, akivel szinte idilli volt a kapcsolatunk. Nagyon hasonlít a személyiségünk, sosem veszekedtünk, nagyon jó programjaink voltak, bármit megtett kb értem és sokszor kiemelte, hogy senkitől nem kapott még ennyi törődést és szeretetet, mennyire jól esik ez neki. Viszont csak úgy a semmiből szakított velem, mondván, hogy ő nem szeret engem csak az eszével. Szerintem ennyire rövid idő után érdekes ezt így kijelenteni... Nem értem, hogy mi több kell nektek egy kapcsolatban?


26/N



jún. 27. 08:28
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
36%

Mintha a nők nem az izmot, széles hátat, vállat, magasságot, nagy farkat, jóképűséget, dús hajat keresnék. Csak mi férfiak vágyunk olyan érző lények, hogy a külsőt a háttérbe helyezzük és megelégszünk azzal amit kapunk, egy plusz 10-15 kiló felesleggel, nem szép arcú nőt, nincs bajunk ezzel, mert tovább látunk a testen.

Csak az a baj, hogy ma már a túlsúlyos, csúnya nők is rávannak állva a 10/8-9-10-es pasikra.

Szóval fektetett nyolcas. F

jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
60%

41

Napi vicc. Mondj még ilyeneket.

😂😂😂

jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
23%

41. Látom sikerült ész érveket írni ellenem. Folyamatosan hosszabb kapcsolataim voltak, sajnos eddig rossz emberekkel. De ez az én hibám volt, nem vettem észre a jeleket.



A mostani párom egyetemen tanul, IT szakon. Megszerezte a bakalárt, most szeretne tovább menni mechatronikára.

Emellett nem izmos, picit magasabb. (Én alacsony vagyok)

Teniszezik, focizik, emellett gamer. Kis kocka, de ért a sportokhoz is.

Nála finomabb tortát senki nem csinált nekem. Emellett mindig készít reggelit is, ha kérem. Vagy ha fáj a hasam, hoz rá forró borogatást.


Ezek mellett a pénisze sem kicsi és addig nyal amíg el nem megyek, ha szex alatt ritkán nem sikerül. ❣️


Mert egy normális férfi mindig fog társat találni.


24/N

jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
7%

43-as kicsit se vagy gáz.


Amúgy kérdező a válaszom, a nőben a legtöbb férfi szopógépet és gyrossütőt keres. Na meg sörnyitót. Szopjon, és süssön. Ez a dolga. Ja meg takarítson, mosson fel, mossa ki a szaros alsógatyáinkat.


Lesz dolga bőven.


40f incel

jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
68%

44. Ha magadból indulsz ki, igen. Szerencsére nem mind ilyenek vagyunk.


F/nem incel

jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
0%

45-ös lehet te ilyen soyboy vagy akit a nőktől se lehet megkülönböztetni de a legtöbb férfi olyan mint ahogy írtam.


40f incel

jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
70%

#43

Hagyjuk már ezt a filléres pszichológiát. Te azért vagy a pasiddal mert nagy a farka, diplomája van, sportos, magas, jóképű, figyelmes.


És én?

Kicsi a farkam, tudok ellene mit tenni, nem! Nem vagyok jóképű, tudok ellene mit tenni, nem! Nem vagyok magas, tudok ellene mit tenni, nem! Attól, hogy kedves, törődő, hűséges vagyok, ezt dobhatom a francba.


Erről ennyit, komolyan nehogy elkezd, hogy akkor tegyek érte, hogy van plasztikai sebész stb mert komolyan mondom fejreállok!


Keresek a saját szintemen, pl 100-110-120 kilós nőknél próbálkozok, hátha, de nem, legutóbb egy vállalhatatlan, megjegyzem, másoknak vállalhatatlan nőnél próbálkoztam, jóval a 120+ kilós kategória volt, mit kaptam két hét beszélgetés után, "ne haragudj, de van egy pasi akihez nagyon vonzódom, már kétszer próbáltam vele összejönni, de mind a kétszer lekoptatott, és szeretnék tovább próbálkozni nála", oké, elfogadtam, de volt már olyan "jó" és bensőséges a beszélgetésünk, hogy megkértem, hogy mutassa már meg azt a pasit, konkrétan egy szín izom, full jóképű férfi volt, ez a tipikus mai insta pasi, próbáltam felvilágosítani, hogy nincs nála esélye, mert kb insta modell csajokat kap meg, de nem, ő nem, ő tovább próbálkozik, ad magának még esélyt arra, hogy vele legyen. Hát oké, sok szerencsét, szia!


Ennyi!

jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
48%

"Attól, hogy kedves, törődő, hűséges vagyok, ezt dobhatom a francba."


Mo dja ezt az, aki vadidegenek kapcsolatáról nyilatkozik úgy, mintha bármit is tudna... Okééé...

jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
63%
46. Lehet hogy soyboy vagyok, de legalább nem vagyok incel. :P
jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
63%

47.


Nem azért vagyok vele. A diplomáját a kapcsolatunk alatt szerezte meg, de még nem vette át. Még a szakmájában tapasztalata sincs, így az elején nagyon is rosszul fog keresni, ezt ő is tudja.

Végig mindenben támogatom.


A méretén n3m tudok változtatni. Ő nagy, sajnos én kicsi. Nem mindig jo a nagy méret, de nem szeretném elhagyni, ő az egyetlen férfi aki eddig törődött velem és odaadó.


Amúgy sokszor lustálkodik is, annak ellenére hogy sokat sportol. Szóval pixit lusta is, kis pocakja van azért.


De így szeretem:)


A lepontozás meg nem engem minősít és kedves 44, nem én vagyok a gáz. Hanem az, aki Incel. :)

jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!