Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28-35 év közötti férfiak, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28-35 év közötti férfiak, ti mit kerestek egy nőben?

Figyelt kérdés

Mik azok a tulajdonságok, értékek, amitől számotokra egy nő, mint komoly partner ideális? Honnan tudjátok, hogy 'igen, ezzel a nővel szeretnék komolyan tervezni, otthont kialakítani, családot alapítani'? Vagy alapvetően mit jelent számotokra a Nő? Partner az életben, vagy egyfajta alábbrendelt személy egy kapcsolatban, vagy csak valaki, aki kielégíti a vágyakat, igényeket?


Nincs rossz válasz, nem pontozok senkit, csak kíváncsi vagyok, Ti hogyan vélekedtek erről.



2021. nov. 27. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Én nem keresek nőt , ha találok egy olyan nőt akivel összeillünk akkor jó amugy meg élem a napjaim
2021. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Mostanában már nem szűröm a nőket. Egyik sem felelt meg az elvárásaimnak, én sem akartam az övéknek. Mostanában csak szimplán mindenkiben megkeresem a jót, magamból is azt adom, és élek bele a nagyvilágba.


28/F

2021. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
szemléletmód, élethez való hozzáállás, nézőpontok egyezzenek vagy hasonlóak legyenek a jövőnket illetően.
2021. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Elsősorban megbízhatóság, emellett fontos, hogy az értékrend és a célok minél nagyobb közös halmazzá álljon össze valamint, hogy a hétköznapi életvitel összeegyeztethető legyen.


28/F

2021. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Legyek neki én is elég és még véletlenül se akarjon gyereket.
2021. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A lelki társamat.
2021. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Szex, szex, szex.
2021. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
ne csaljon meg
2021. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 moozygoo ***** válasza:
100%

Legyen nálam fiatalabb, alacsonyabb, legyen számomra vonzó, és ő is vonzódjon hozzám.

Legyenek közös pontok amiket tudunk együtt csinálni, de legyen saját érdeklődési köre is. Lehessen vele tervezni.


Leegyszerűsítve ennyi, a külső az amitől elkezdünk érdeklődni egymás felé, a nő lénye pedig az amibe bele tudok szeretni, és őt akarom nem mást.

2021. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Onnan tudom, hogy igen: rá nézni, gondolni, hozzáérni varázslatos.


Mit jelent? Párom, társam, szerelmem.


32/F

2021. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!