Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28-35 év közötti férfiak, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28-35 év közötti férfiak, ti mit kerestek egy nőben?

Figyelt kérdés

Mik azok a tulajdonságok, értékek, amitől számotokra egy nő, mint komoly partner ideális? Honnan tudjátok, hogy 'igen, ezzel a nővel szeretnék komolyan tervezni, otthont kialakítani, családot alapítani'? Vagy alapvetően mit jelent számotokra a Nő? Partner az életben, vagy egyfajta alábbrendelt személy egy kapcsolatban, vagy csak valaki, aki kielégíti a vágyakat, igényeket?


Nincs rossz válasz, nem pontozok senkit, csak kíváncsi vagyok, Ti hogyan vélekedtek erről.



2021. nov. 27. 11:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy helyből nem keresek semmit, csak úgy jön egy érzés,amivel magával ragad, vagy nem. Ha nem, akkor a feje tetejére is állhat, akkor se fog érdekelni. Ha viszont valami megfogott benne, még ha csak kicsit is, akkor utána már elkezd érdekelni, hogy intellektuálisan egy szinten vagyunk e, vannak e közös témáink, lelkileg mennyire passzolunk és ezek függvényében kezdem még jobban megszeretni, vagy éppen kiábrándulok belőle.
2021. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%

A puncit :)))


Ny nyam

2021. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%
hú sokszor hittem már azt , hogy igen ő olyan....aztán teltek az évek és ez megváltozott....szóval eleinte sok társunk párunk tűnhet megfelelőnek...
2021. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Korlátlan mennyiségű szexet! Ami az élethez kell megoldom magamnak mint eddig is. Nem kell pót anyuci, nem kell rám mosni, főzni, takarítani. Anyagilag is rendben vagyok. Hisztérika nem hiányzik, sem a többi női hulyeség. Alárendelt sosem leszek, nekem sincsenek uralkodói hajlamaim. Tehát én a szexet keresem egy nőben.
2021. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!