Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti mit kerestek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mit kerestek egy nőben?

Figyelt kérdés

Sokadik alkalommal gondolkodom el a kérdésen, ugyanis egy olyan férfi szakított velem pár hónap után, akivel szinte idilli volt a kapcsolatunk. Nagyon hasonlít a személyiségünk, sosem veszekedtünk, nagyon jó programjaink voltak, bármit megtett kb értem és sokszor kiemelte, hogy senkitől nem kapott még ennyi törődést és szeretetet, mennyire jól esik ez neki. Viszont csak úgy a semmiből szakított velem, mondván, hogy ő nem szeret engem csak az eszével. Szerintem ennyire rövid idő után érdekes ezt így kijelenteni... Nem értem, hogy mi több kell nektek egy kapcsolatban?


26/N



jún. 27. 08:28
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
72%

Ezt az idilli kapcsolatot, amiről írsz. Kiegyensúlyozott, békés természetű nőt, aki nem idegesít. Ne féljen a szextől! :D

Talán ennyi.

Külsőre nem tudom megmondani, azt látni kell.


F

jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
18%
Érdekes látni, hogy vérig van sértődve a sok feminista azon ,hogy a férfiaknak is van igénye a szépségre.
jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
75%

12

Engme pl csak szórakoztat, hogy míg a nők általában egy összképet írnak le, addig annyit tudnak, hogy csöcsök. XD

jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
42%

Pontosan, a legtöbb embernek a szenvedés kell. De ez nőknél ugyanúgy van, a nők is azok után futnak, ahol nem biztos a siker, felváltva van jutalmazás és eltaszítás.

Harmonikus személyiséggel max. akkor lehet aratni, ha a másik már megégette magát 1 vagy több nagy szerelemmel, és tudván, hogy több olyan úgyse lesz, beéri az unalmasabb, békés kivitellel.

jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
86%

"senkitől nem kapott még ennyi törődést és szeretetet"

Hát ez baj. Ez nem kell általában, elbízza magát aztán behülyül.

jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%

14. Igen van aki nem képes szenvedés nélkül élni.

Ha a békés, kiegyensúlyozott kapcsolat, ami nem a másik manipulálására épül, a másik fél számára unalmas, akkor nem egymást keressük. F

jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
59%

12# "

Érdekes látni, hogy vérig van sértődve a sok feminista azon ,hogy a férfiaknak is van igénye a szépségre."


Én nem vagyok vérig sértődve ezen, hiszen a férfiak vizuálisak. Nincs ezzel baj.

Néznek, látnak. Pont ezért írtam, hogy a férfiaknak a mellméret számít! Ne akadjunk ki ezen.😊

5-ös vagyok

jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
14%
Szép mell jó S egg jó p unci.
jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
81%
Mi több kell? Te magad írtad le, szerelem. Bármennyire is nehéz egyeseknek elhinni, vannak férfiak közt is akik szerelmet keresnek, nem csak jól elvagyunkot. Nekem is lehetne kirakat barátnőm, hogy ne hallgassam mindig miért vagyok egyedül, de voltam már szerelmes, és nálam az a plusz érzés ami miatt megválnék a szabadságomtól, másképp inkább nem, ilyen egyszerű. 34/F
jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
83%
Így, ahogy #19 írja. Voltam már szerelmes, tudom milyen érzés. Olyan lányt keresek, akibe szerelmes vagyok. Ez minden. Számomra csak a szerelem ad értelmet egy kapcsolatnak, nincs az a test, ami ezt kompenzálni tudná. Nagyon ritkán érzem ezt, nem is tudom mikor voltam utoljára szerelmes. Nem hajszolom, nem erőltetem, de vágyom rá és szerelem nélkül nem szeretnék belemenni úgy egy kapcsolatba, hogy csak elvagyunk egymás mellett. F
jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!