Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresözö férfiak, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresözö férfiak, mit kerestek egy 40 fölötti nöben?

Figyelt kérdés

Mi az ami negativum? Munkanelkuliseg , stb

Fiatalos kinezet , báj , humorérzék , ápoltság , mennyi pluszt jelent , ha az illetö nönek van mar egy tini lánya ?



2019. márc. 17. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem szenved gyors lefolyású betegségem és nincs mellette jelentős vagyona, akkor jó messziről elkerülöm őket, de most egyébként is van barátnőm, aki 25 éves. 39F
2019. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Nálam az dominált mennyire vagyunk egy hullámhosszon mint humorérzék ,szex,empatia a másik felé !

Persze a lányával nem volt felhötlen a kapcsolat mire belenyugodott és elfogadott!

2019. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha egy tini lánya is van, az már plusz. 😈👍
2019. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Tartsa el magát, ha nincs közös vágyunk, akkor a sajátját önállóan oldja meg.

Ne dohányozzon, ne ossza meg az ágyat kiskedvenccel,10-15 kg-nál ne legyen több túlsúly.

Legyen autója.

Mégvalamit?

2019. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Jól meggondolni a válaszolást, mindegy mit írsz, lepontoznak!

Főleg az elsőt... HiHi.

2019. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

50es férfiként kit kellene keresnem tizenévest?

"Mi az ami negativum? Munkanelkuliseg" Pl.

"Fiatalos kinezet" Fiatalos nagymami porhanyós csöcsörékkel.

"ápoltság" Nem árt ha hajlandó megfürödni sex előtt. Ebben az életkorban ez értelmezhetetlen kérdés.

2019. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* Kérés
2019. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A gyk-s pasik nagyrésze huszonéves. Egyértelmű,h Nekik a 40+os nő öreg. A 40-es pasi meg kapaszkodna a huszonévesek felé,tehát a kérdésre alig lehet értékelhető választ adni. Hozzáteszem: 40-es nő vagyok,a párom szintén ennyi. Még párkapcsolatban állóként is lenne lehetőségem ismerkedni. Minden kirosztályból. Csak persze ezt még anonimként se vállalják fel itt a pasik.
2019. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Folyt.

"mennyi pluszt jelent , ha az illetö nönek van mar egy tini lánya" Rengeteget. Inkább egy tini lányt kerülgetek mint egy tinédzser "Nem vagy az apám pofánnvágjalak?" hülyegyereket.

2019. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 43 éves vagyok és kifejezetten a 36-46 éves korosztályú hölgyek vonzanak. Persze jó dolog a haverok előtt egy sportos húszévessel villogni a kerti party-n de ha nincs közös hullámhossz akkor nagyon nagy butaság.

Tehát mit látunk egy párkereső oldalon? Fényképet+adatokat és az már jó ha van valami személyes is írva hogy mit keres a hölgy ott. Szóval az első benyomás a fotó ami ne legyen napszemcsis tengerparti napozós ribizlis, ilyesmi. Lehetőleg legyen egy arckép és egy egész alakos hétköznapi és egy alkalmi ruhás ami azért nőcisebb és egy picit sejtelmesen lehet kint a vastagabb melltartópánt hogy van ott cici is :-)

Engem ami zavar hogy ha a nő ducibb akkor láthatóan és személyiségében is zavarja őt a dolog pedig nem kéne. A hozzá tartozó pasik is erősödnek ebben a korban ami ráadásul még szexi is. Legalábbis én szeretem ha a nő formásan duci.

Nos a belső és némi külső tulajdonsága alapján legyen még nedves, szerelmes, okos, kedves, fiatalos, bevállalós, hűséges. :-)

A gyerek téma viszont attól is függ hogy éppen ő hogyan fogad el.

2019. márc. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!