Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti milyen társat kerestek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti milyen társat kerestek magatok mellé? (Személyiségre)

Figyelt kérdés
Hozzátok hasonlót, vagy épp az ellenkezőjét, vagy nem számít, nem tartjátok fontosnak ezeket?
2018. nov. 15. 06:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
A személyiség nem számít a nőknek, csak a külső és a pénz.
2018. nov. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Hasonlót és ellentétet is egyben. Pl. jó lenne, ha hasonlítanánk abban, hogy mindkettőnknek szüksége van saját térre. De nem lenne jó, ha ő is lobbanékony lenne.
2018. nov. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Hozzám hasonlót. Számomra nem működik hosszú távon, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Frusztrálna, ha eltérnénk és csak vita lenne belőle. Lelki ikertestvért nem lehet találni és nem is kell, de alapelvek, világnézet, felfogás, értékrend, jövőkép terén egyezni kell. A kisebb különbözőségek pedig érdekessé teszik a kapcsolatot. Legalábbis, a férjemmel így van.
2018. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

A párom nagyon hasonló, mint én (hobbi, érdeklődés, jövő tervek, pénz, család, sport, étkezés, kb minden), nálunk is csak apró különbségek vannak. De én ezt szeretem, egy teljesen más emberrel képtelen lennék egy légtérben megmaradni.


27N

2018. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Hasonlót de nem csak személyiségre hanem fejlett gondolkodásra gondolok. Nem is nagyon találok hasonló szintet mint én vagyok.
2018. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is az számít, ami a #3-as válaszolónak. Értékrend, világnézet egyezzen vagy legyen nagyon hasonló. Ezenkívül ami még fontos nekem, hogy legyen szorgalmas(mind tanulás, munka, háztartás terén, én is ilyen vagyok és nem akarok magam mellé egy nagy gyereket). A családi modell pedig legyen az, hogy apuka dolgozik, én pedig otthon gyerekekkel + részmunkaidőben dolgozok, ha muszáj. Szerintem ilyen dolgokban fontos egyetérteni. Meg abban, hogy kinek mennyi szabad térre van szüksége, nekem mondjuk amíg nem lakunk együtt, heti 3-4 találkozó és együttalvás elég. A többi napon haverozhat, én meg barátnőzök, vagy ami jól esik.

22N

2018. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan személyiségjegyek, amelyek jó, ha hasonlítanak, különben a kapcsolat rovására mehet.

Ilyen pl, hogy kinek mennyi szabad térre van szüksége, ki hogy képzeli el a közös szabadidő eltöltését, a műveltségi tényező (ne nézzük le egymást) és a közös célok, értékrend.

De ezt leszámítva nem baj, ha különbözünk, sőt.

2018. nov. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván hasonlót.

Miért akarnék olyannal egyáltalán jóban lenni, aki mindenben az ellentétem? :D

2018. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Én hasonlót keresek.


Kiforrott személyiségem van, nem azt várom el a másiktól, hogy megváltoztasson vagy "kilendítsen a komfortzónámból". Hasonló elvárásokkal rendelkező férfit választanék a páromnak.

Tetszenek az introvertált férfiak, akik szeretnek is egyedül lenni, nem csak rájuk van kényszerítve. Akik szeretik a csendet, az értékes programokat, minőségi időtöltést és a mély beszélgetéseket, de akár eljönnek velem szórakozni is vagy nem zavarná őket, ha meginnék egy pohár bort a karácsonyi vásárban. :)


21/N

2018. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Én olyat keresek, aki a fontos, egész életet, jövőt meghatározó dolgokban hozzám hasonló, az apróságokban pedig különböző. A hasonlóság azért fontos, mert ha pl az értékrendje, főbb tulajdonságai, személyisége, céljai nagyon különböznek az enyémtől, akkor nem fog működni a kapcsolat, nem fogunk kijönni egymással, a fizikai vonzódáson kívül nem lesz köztünk más. Viszont számomra az halál unalmas, ha egy férfi MINDENBEN egyezik velem, szóval azonos az érdeklődése, ugyanaz a munkája, a hobbija, stb, mint nekem. Nálam nem elvárás, hogy valaki ugyanazokat a filmeket szeresse mint én és ne érdekelje az, ami engem sem köt le, nem egy pénisszel rendelkező hasonmást keresek. Érdekesebbé teszi a mindennapokat, ha el tudunk beszélgetni egymás érdeklődési köréről, ha el tudja magyarázni nekem, hogy mit kellett ma csinálnia a munkahelyén, ha tudok neki ajánlani egy filmet, ami szerintem tetszene neki vagy ha elhívom egy olyan programra, amire egyébként magától nem biztos, hogy elmenne.
2018. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!