Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen szempontokat néztek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szempontokat néztek ha komolyra kerestek vkit és miket ha csak szexkacsolatra?

Figyelt kérdés

Pl szexkacsolatra elég ha jól néz ki átlagos az ágyban, és annyira legyen kedves h le lehessen vele feküdni?


Komolyra meg mar számít h érzelmes, sportos, nem otthon ulos, jól kereső legyen....?


2018. okt. 1. 03:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szexpartner esetében csak az a lényeg, hogy külsőleg vonzó és dugható legyen. Nem érdekel az illető magánélete, milyen problémája van... Az a fontos, ha feláll ne nekem kelljen kivernem...


Komoly kapcsolat esetén, fontos az illető személy is, nem csak a szex a lényeg esetében, ilyenkor az illető belső tulajdonságai is nagyon fontosak és nem csak külsőségek miatt vonzódom hozzá. Érdekel a magánélete, és minden áron segítek neki ha gondja, baja van, kiállok mellette...

2018. okt. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem úgy működik, hogy ezt vagy azt keresek, hanem ismerkedek és ami alakul belőle, az lesz. Párkapcsolat lényegesen ritkábban, hiszen ahhoz többminden kell. Nyilván szexkapcsolathoz és párkapcsolathoz is kell a külső vonzalom, de míg az előbbi olyan pasikkal szokott lenni, akik ugyan jól néznek ki és megvan a kémia, de esetleg nem tartom őket elég megbízhatónak, vagy valamilyen egyéb belső tulajdonságuk olyan, ami nekem párkapcsolattal nem összeegyeztethető.


Párkapcsolat pedig a külső vonzalmon túl csakis olyan pasival lesz, akinek nem az a lényeg, hogy minél előbb megdugjon, hanem elvisz randizgatni, le akar nyűgözni, értelmes, megbízható, érett, egyezik a humorunk, olyan, akire azt mondom, “igen, vele el tudom képzelni az életem” stb.

2018. okt. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatra elég, ha jól néz ki, és nem annyira buta, hogy halálra idegesítsen, mire befűzöm.

Komolyra már annyira intelligensnek kell lennie, hogy lehessen vele beszélgetni. Ez nem tűnik nagy elvárásnak, mégis a nők 90-95%-a elvérzik rajta.

2018. okt. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Azért milyen érdekes, hogy ahogy minden ilyen kérdésnél, pont a férfi kommentelők azok, akik olyan lekezelően írnak a szexpartnereikről, mintha valami kapcarongyok vagy guminők lennének. Most csak azért, mert nem passzoltok össze vagy nem vagytok beléjük szerelmesek, még ők is emberek és jó lenne, ha tisztelettel beszélnétek róluk, ha szexelni tudtok velük, akkor ez se essen nehezetekre. Ilyen stílussal csak magatokat minősítitek. Érdekes módon én tudtam normális stílusban írni a csak-szex partnereimről is.
2018. okt. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

alapból úgy indulok, hogy nem csak szexkapcsolatot szeretnék kihozni belőle hanem remélhetőleg több is lesz...aztán meg ki tudja hová jutunk :)


Általában azért kiderül, hogy az ember azt mondja, hogy jól van rendben vele akár össze is költöznék vagy bőven elég ha heti párszor találkozunk.


Szexre és komolyabb kapcsolatra is ugyanúgy fontos, hogy vonzó legyen számomra,

2018. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően annyi a különbség, hogy komoly kapcsolatra komolyabb és több szempontnak kell megfelelnie az illetőnek a szememben. Ez mindenkinek más.


Akivel csak szexelni szeretnék, ott kb. annyi elég, hogy működjön a kémia, de ezekkel a személyekkel nem feltétlenül mennék bele komoly kapcsolatba.

2018. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 Még mindig több tisztelettel beszélünk róluk, mint ti nők azokról a férfiakról, akik nem elég jóképűek nektek.
2018. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó, de írjátok már konkrét tulajdonsagokat h komoly kapcsolatra mi legyen meg benne ami szexkapcsolathoz nem fontos! Köszi.
2018. okt. 1. 18:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek a konkrét tulajdonságok mindenkinek mást jelentenek. Pl nekem lehet fontos, hogy valaki értse a szarkazmust, másnak meg ez lehet idegesítő. Vagy mondjuk egy szerény szellemi képességekkel megáldott egyénnek az a fontos, hogy legyen este kivel nézni az Éjjel-nappal Budapestet, míg másnak inkább egy jó kis tudományos beszélgetésre nyitott partnerre van szüksége, vagy olyanra, akinek mindene a sport/túrázás/akármi. Valakinek a nagyszájú emberek jönnek be, más a csendes szerényekre bukik. Megint másnak az őszinteség a fontos(bár ez úgy általában mindenkinek, csak kevesekben van meg). Nincs általános recept, csak add önmagad, érezd jól magad akként, aki vagy, és majd jön egy hozzád illő partner.
2018. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!