Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti mit kerestek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mit kerestek egy nőben?

Figyelt kérdés

Sokadik alkalommal gondolkodom el a kérdésen, ugyanis egy olyan férfi szakított velem pár hónap után, akivel szinte idilli volt a kapcsolatunk. Nagyon hasonlít a személyiségünk, sosem veszekedtünk, nagyon jó programjaink voltak, bármit megtett kb értem és sokszor kiemelte, hogy senkitől nem kapott még ennyi törődést és szeretetet, mennyire jól esik ez neki. Viszont csak úgy a semmiből szakított velem, mondván, hogy ő nem szeret engem csak az eszével. Szerintem ennyire rövid idő után érdekes ezt így kijelenteni... Nem értem, hogy mi több kell nektek egy kapcsolatban?


26/N



jún. 27. 08:28
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
13%
A Szerelmet, mint mindenki más...
jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
De mi lenne, ha egyszer valakibe nem első látásra akarnátok beleesni, hanem megismerni jobban és mondjuk úgy mindenestül megszeretni, kívül-belül?
jún. 27. 11:07
 23/55 anonim ***** válasza:
91%

Amiket leírtál azok ideálisak, HA a férfi egy normális, szerető körmyezetben nőtt fel.


Az emberek múltja nagyon meghatározó a kapcsolatukra nézve. Ha valaki toxikus környezetben nőtt fel, vagy toxikus párjai voltak, akkor ehhez van szokva és ha utánuk jön egy személy, akivel minden rendben van, akkor ez ingerszegény lesz nekik. Komoly munkával lehetne csak változtatniuk és az, hogy ő elhagyott, az nem jelenti azt, hogy gond van veled, csak olyan férfit kell találnod, aki ezt a fajta törődést / kötődést be tudja fogadni / a helyén tudja kezelni.


Nekem a barátnőm pont ilyen, mint amit leírtál és imádom. Nem tudnám elképzelni a jövőmet nélküle.

jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
91%

23. Mennyire igaz, amit leírtál! Minden szavaddal egyetértek. Voltak olyan barátnőim akik kifejezetten toxikus múltból jöttek és folyamatosan arra panaszkodtak, hogy minden "túl jó" és ez így nekik unalmas.

Mondjuk ők elég aktívan tettek arról, hogy ne legyen az, mert amint beállt volna egy egészséges egyensúly, "muszáj" volt elkezdeniük problémákat gyártani. Azt figyeltem meg, hogy az ilyen embereknek ez a szeretetnyelvük, el sem tudják képzelni az életet szenvedés nélkül, ha nincs meg ez a "plusz" akkor úgy érzik, hogy minden értelmét veszíti.

Egyébként érdekes, hogy én se jövök ideális családból, de nekem ezek egyáltalán nem hiányoznak, nem szeretem az idegeskedést, a problémák gyártását, így is van belőle elég.


F

jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
81%

"A Szerelmet, mint mindenki más..."


Kivéve az első oldalon a csöcsöket és puncikat keresőket, ugye? Not all men, persze.


Én megköszönöm a lepontozottaknak, hogy nem hazudnak, és beismerik, hogy a férfiaknak semmi nem számít, csak a test.

jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
28%
Mivel nem keresek kapcsolatra nőt csak szexre, így csak a testi adottságai számítanak a hölgyeknek.
jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
56%

Az én vàlaszom például nulla százalékos jelenleg, de ez nem szàmít abból a szempontból, hogy így gondolom és fogom is.

Ez csak a saját, egyéni nézőpontom. Véleményem szerint aki abszolút bejön egy férfinek, ahhoz àltalàban érzelmek is kötik, ehhez meg szükséges a vonzalom nyilván. Ami édestestvére annak az eszement àllapotnak,amit szerelemnek csúfolnak. Hormonok jàtéka- a legtöbb ember ezt keresi, nem észérvek mentén gondolkodik. A tudatosak tàbora jóval kevesebb.

jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
83%

Én először az őszinteség keresem, a tabuk nélküli őszinteség, utána a magabiztosságát, hogy mennyire van képbe önmagával, utána a hűségét, hogy mennyire hűséges, utána jönnek a külsőségek.

Sajnos 6 éve nem találtam ilyen nőt.

Én elég tapasztalt vagyok már ahhoz, hogy tudjam és lássam, hogy szerelem által ismerkedni, szerelemmel belemenni egy kapcsolatba öngyilkosság, nagyon jó érzés, hihetetlen felemelő érzés a szerelem, de amennyi jót hoz, 200-szor annyi rosszat is. Tehát a szerelem, (ezt egy író barátom fogalmazta meg egyszer nekem, de nem emlékszem pontosan már rá) tehát a szerelem az egymás érzelmeiben való porráégést jelent.

Ezért inkább tudatosabban, racionálisabban keresek párkapcsolatot, legyen erős szimpátia, legyen közös célunk, egyezzen a humorunk, legyenek közös dolgok amikben ugyanúgy vélekedünk. De ne őrüljünk meg a szerelem miatt.

Már nincs ilyen nő, meg ha lenne is, annak is olyan irreleváns külsőségekre alapuló elvárásai lennének, hogy csak a 2000-es generáció csúcsgénállományú egyedi képesek csak megugrani.

Tehát amit fentebb írtam azt úgy ahogy van, lehúzhatom nem wc-n. F

jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
14%
28. Őszinte nő nem létezik.
jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el ezt a kérdést! Mint ha fel sem tetted volna menj tovább!


Ha minden így volt ahogy írtad akkor ez ennyi. Nem mindenki ilyen, idővel úgyis találsz normálisat ha te is az vagy. Ez az ő bizonyítványa, hogy addig húzta. F33

jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!