Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ebben az országban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ebben az országban annyi elhanyagolt rossz külsejű 30-40 éves pasi?

Figyelt kérdés

Azt már nem is írom hogy saját lakás vagy autó nincs mert sokan előadják ebből az itthoni fizetésből ez már luxus.

De legalább miért nem adnak kicsit magukra?

Olyan lehangoló ennyi idős pasikat leharcolva látni.

Sajnos külföldi pasikkal sokkal jobbak a vélemények.


jún. 25. 23:11
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
A felek kölcsönösen leamortizálják egymást: ekkorra túl van mindkét nem min. 2 váláson, 4 gyereken, hitel-, és egyéb tartozásokkal vannak teli.
jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
67%
Ők az az utolsó generáció, akikbe még belenevelték a nagyon "okos" szüleik, hogy a férfi már jó, ha egy fokkal szebb az ördögnél, hogy férfiként magaddal törődni b...is, hogy férfi 100 kiló alatt csak karácsonyfadísz és sorolhatnám. Simán van még ebben a korosztályban tanult, nem mélyszegény családban felnőtt férfi, akinek a számára egy slim fit ing, a parfümhasználat, a smirgli tapintású bőrének a lekenése egy kis hidratálóval már b...eráns dolog. De a fiatalabbaknál látok jó tendenciákat.
júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
53%
És mielőtt vki belekezdene, az igényesség nem pénz kérdése. A legtöbb azért össze tud spórolni annyit, hogy rendesen ápolja a fogát, rendesen mossa a haját, ne kiseggesedett melegítőben meg letaposott 20 éves farmerben mászkáljon mindenhova. Azért egy parfüm és egy arcápoló sem kerül egy vagyonba (közben cigire meg sörre a többszörösét elkölti).
júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
19%
Egy minőségi férfi parfüm 100ml 60-70.000 forint, ha használja is az havi 10.000 körül van. Azért az nem kevés.
júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
62%
44: azért ez nettó kamu. Simán lehet az alatt is minőségit találni... nyilván nem a Star Nature meg a szivar alakú borzalmakat kell venni, de egy kommersz parfümériás márkát, ha magára fúj valaki, már bőven lehet kellemes és tartós illata.
júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Soha nem adnék ki ennyit egy parfümre. Max 3-8 ezer forint amit parfümre szánok. Én a harmincas korosztályt erősítem és amit a #42 ír az nagyon igaz. Én szerettem volna foglalkozni magammal, főleg az arcommal, kozmetikushoz is szerettem volna járni, hogy tegyek azért, hogy jól nézzek ki, de a baráti köröm tipikus 40-50-es pasikból áll. És mind viccesen lebuz*izott. Aztán ezt annyiban hagytam, elhanyagoltam magam, páran látták magukon is a változást, és pont azzal viccelődtek, hogy egy férfi 100 kiló alatt karácsonyfadísz, meg a fürdés sem egy nagy cucc, jó az úgy.

Ritka proli egy korosztály ez. És engem is bedaráltak. Mondjuk én nem vagyok elhízva, de ez egy dolog, adok magamra, de sajnos az arcom nagyon tönkrement, a kopaszodás is elkezdődött nagyon durván. Sajnos ez a vonat elment számomra.

júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!