Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ebben az országban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ebben az országban annyi elhanyagolt rossz külsejű 30-40 éves pasi?

Figyelt kérdés

Azt már nem is írom hogy saját lakás vagy autó nincs mert sokan előadják ebből az itthoni fizetésből ez már luxus.

De legalább miért nem adnak kicsit magukra?

Olyan lehangoló ennyi idős pasikat leharcolva látni.

Sajnos külföldi pasikkal sokkal jobbak a vélemények.


jún. 25. 23:11
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
30%

A magyar pasik, főleg ez az Y generáció akiről beszélsz, egy ritka igénytelen generáció. Azt hisszük még macsós ilyen undorítónak lenni közben pedig kiábrándító.


Undorítóak.

jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
57%

A 20 év alattiak meg a 40 felettiek már nem igénytelenek?

Akkor szerintem kezdj azzal kerdező!


Inkább a 40 felettiekkel mondanám mert egy 30 alatti igényes , hozzád fiatal fiú nem fog egy idős asszonnyal kezdeni mint te!

jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
0%

A 40 felettiek apukák már, a 20 alattiak meg gyerekek, ne zavarjon hogy 30-40 közöttiekről beszélt.


Aki viszont ebben a korosztályban független az egy utolsó lúzer vesztes, hónaljkutyás, orrszőrös állat.

jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
48%

23.

Jajj elírtam 30at akartam írni 20 helyet de a lényegen nem változtat a kérdés adott!

jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
83%

Este meg reggel fogat mostni: nem nehéz.

Nem zabálni két pofára: nem nehéz.

Nem meginni minden nap két-három sört: nem nehéz.

Felállni és sétálni 25-30 percet, vagy mondjuk tömegközlekedéssel munkába járni: nem nehéz.

Esténként néhány felülést, fekvőtámaszt, felhúzást végezni: nem nehéz.

Háda vagy egyéb turkáló megnézése, olcsón jó ruhadarabok vásárlása: talán nem nehéz.


Az igénytelenségre sosem lesz a pénz vagy annak hiánya jó kifogás.

jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
6%

Menjetek el a mom parkba/hegyvidékre és nézzetek körül milyen férfiak járnak/esznek/isznak ott. Sportos, jól öltözött, ápolt, idősebbek is fiatalosak.

Majd menjetek le a metróba, leginkább a 3-as vonal déli részére, és nézzétek meg milyen kinézetű férfiakkal találkoztok ott!


Ezek után mondjátok, hogy nem pénz kérdése.

jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
78%
Nem csupán arról van szó, hogy nincs rá pénzük, sokszor inkább arról, hogy annyit mennek a pénz után, hogy magukra nem marad erejük, idejük. Ledolgozik egy fizikai munkás 10-12 órát, egész nap nincs ideje enni, hazamegy, felfalja a hűtőt is. Ettől híznak. Az én családomban mindenki szaki, és a tesóm például emiatt szedett fel magára. Nem iszik, nem dohányzik, pénze is van, csak ideje nincs saját magára. A férjem hasonló, csak ő nem eszik kenyeret, cukros üdítőt, így vékony, de konditerembe neki sem marad kedve. Nem olyan az átlag magyar férfi életminősége, mint egy németnek, szét vannak hajtva.
jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
#27 ez éppenséggel megállná a helyét, na de a fizikailag kevésbé strapás, vagy szellemi tevékenységet végző férfiak is híznak, mint a gép. annyi különbséggel, hogy nekik napközben is van idejük enni, és ezt bőséggel meg is teszik, és konditerembe menni nekik sincs kedvük.
jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
94%

Kifejezetten hátrányos helyzetű családból jöttem, autónk nem volt, a ház omladozott itt-ott stb, de a fogaim mindig rendben voltak. 13 éves koromtól kezdve fogtam magam, felültem a buszra és a területi sztk-ban megcsináltattam a fogaimat. Évi két kontrollra eljártam, évi egyszer leszedték a fogkövet, betömték őket, sajnos nagyon gyakran kellett, amellett rendesen ápoltam, így nem rohadtak sosem, teljesen rendben voltak.

A szomszéddal jártunk futni, sétálni, dvd-kre tornáztunk, ruhákat túrtunk, piacon vettünk másodkézből, de mindig normálisan néztünk ki.

Tisztálkodtunk, borotválkoztunk, hajat mostunk, egymásnak levágtuk a végét, hogy ne törjön el, körmünk mindig tiszta, rendezett volt, egyszóval igényesek voltunk annak ellenére, hogy egy kis szegény faluban éltünk.

A pénzre sok mindent lehet fogni, de az igénytelenséget nem. A házunk sem volt szép, mert nem volt pénz megcsinálni, de MINDIG tisztaság volt nálunk és rendezett volt az udvar is. Azóta felnőttem, most már van munkám és több lehetősége is szerencsére, de váltig állítom, hogy az itt nyafogók többsége akkor sem mozdítaná meg a seggét, ha kétszer ennyit keresne.

jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

29# +1


Értem, hogy egy melós éhesen ér haza, de a hűtőből nem kéne csak húst zabálni. Lehetne zöldséget is, és akkor máris nem hízza el magát.

Egyébként általában a kőműves nem hasas, mert ő elcipeli a sok tonna sódert, cementet meg téglát.


Akinek meg fogkefére nem telik az hazudik.

jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!